Yardım Oyun Alacağım Öneriniz Varmı?

GamerEmre1734

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
merhaba sistemim imzada yazıyor.
150 tl maksimum bütçe oyun için 5-10tl aşsa bu bütçeyi sıkıntı olmaz küsüratlarda sıkıntı etmez.
Hikaye Oyunu
Bağımlı yapacak oyunlar
veya
simülasyon oyunları olur.
Önerilerinizi bekliyorum.

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
150 tl maksimum bütçe oyun için 5-10tl aşsa bu bütçeyi sıkıntı olmaz küsüratlarda sıkıntı etmez.
Hikaye Oyunu
Bağımlı yapacak oyunlar
veya
the forest alabilirsin fiyatı da uygun
House flipper
Rast

Bunlar güzel oyunlar belki the forest ve rast da tek sıkılabilirsin ama kaliteli oyunlar

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
the forest alabilirsin fiyatı da uygun
House flipper
Rast

Bunlar güzel oyunlar belki the forest ve rast da tek sıkılabilirsin ama kaliteli oyunlar
The forest benim kütüphanede var hiç oynamadım güzelmi sence olayı ney yani bilgim yok ondan soruyorum

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
The Long Dark

bu oyun mu konusu filan ne anlatan biryer varmı
Knki konusu steam de böyle geçiyor

The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir.

The forest benim kütüphanede var hiç oynamadım güzelmi sence olayı ney yani bilgim yok ondan soruyorum
Knki uçak kazası sonucu ormana düşüyorsun ve hayatta kalmaya çalışıyorsun olay bu

KS

GamerEmre1734

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
the forest ta uçaktan düşüyorsun yamyamlar oğlunu kaçırıyor hayatta kalmaya çalışırken oğlunu bulmayada çalışıyorsun

Knki konusu steam de böyle geçiyor

The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir.

Knki uçak kazası sonucu ormana düşüyorsun ve hayatta kalmaya çalışıyorsun olay bu
The Long Dark

iyimi güzelmi pişman olurmuyum he oynadın mı hiç

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
the forest ta uçaktan düşüyorsun yamyamlar oğlunu kaçırıyor hayatta kalmaya çalışırken oğlunu bulmayada çalışıyorsun

The Long Dark

iyimi güzelmi pişman olurmuyum he oynadın mı hiç
Başını oynamıştım bence aksiyon dolu bir oyun bir iki tane oynanış ve inceleme videosu bakarsan daha iyi olur

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Hikaye Oyunu
Bağımlı yapacak oyunlar
veya
Batman oyunları var ben 2 tanesini 15 e almıştım ama şimdi zam yemiş galiba hiç oynamadım aldım öyle duruyor ama bir kaç video izledim güzel gibi bakabilirsin

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
FIFA 23 tavsiye ederim kesinlikle ben 1 ay önce 200 e almıştım ve değer

KS

GamerEmre1734

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4