Oyun indiremiyorum. Tavsiye

Orix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar uydulu internet kullanıyorum 720p video izlemeye yetiyor doğrusu normal kullanıma yetiyor. Sistem aldım. Oyun indiremem heralde, maks hiz 1 mb ulaşıyor. Bildiğiniz ssdi içinde oyun yükleyen yerler var mı?. Bilmiyorum nasıl olur ama inmiş oyun alabileceğim yer falan.

Huhudidi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İnternet sağlayıcınız ile bir görüşme yapmanız gerekiyor bu durumda fakat sorunuza gelirsek, herhangi bir internet kafe ye gidip oyun yüklete bilirsiniz. İnternet kafeye kasanızı götürmeden önce telefon ile veya bizzat giderek danışa bilirsiniz sonrasında kasanızı götürüp yükletirsiniz

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
128
Arkadaşlar uydulu internet kullanıyorum 720p video izlemeye yetiyor doğrusu normal kullanıma yetiyor. Sistem aldım. Oyun indiremem heralde, maks hiz 1 mb ulaşıyor. Bildiğiniz ssdi içinde oyun yükleyen yerler var mı?. Bilmiyorum nasıl olur ama inmiş oyun alabileceğim yer falan.
hocam valla bizim kuzenin kilobaytla oyun indirdiğini bilirim ama yine şuanki oyunlar için tabiki az dediğiniz gibi oyun yükleyen yerler vardır illa bi danışırsanız onlar yüklerler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri