Yardım Oyun Oynarken Sistem Kapanıyor

Crew

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Merhaba arkadaşlar sistemimi alalı 1 gün oldu bir kaç oyun indirdim valoda hiç böyle bir şey yaşamadım ancak indirdiğim başka bir oyunda yaşıyorum oyuna girdikten hemen sonra bilgisayar kapanıp kendi kendine açılıyor bunun çözümü var mıdır ?
(AMD stok fan var)

× 2

Arkadaşlar PC hakkında bir bilgim yok başka birisiyle toplamışdım bunun sebebi nedir? 2. kez bu durumu yaşıyorum korkmaya başladım.

Orhan Yüzbaşı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Buna diyebileceğim aklıma gelen oyuna falan girince hem işlemci hem ekran kartına yük bindiği için psu yetmiyorsa kapanabilir bu bir düşünce rx 6700xt min psu 650w amd sitesinde. Her oyunun sistemi yormasın farklı mesela valorant sistemi pek yormayabilir ama cod mw2 falan yeni nesil oyun açınca bütün kaynakları sömürür tam yük kullanır gelen güç yetmiyorsa sistem kapanır benim dediğim kesin diye bişey demiyorum benim düşüncem bu yönde.

KS

Crew

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Buna diyebileceğim aklıma gelen oyuna falan girince hem işlemci hem ekran kartına yük bindiği için psu yetmiyorsa kapanabilir bu bir düşünce rx 6700xt min psu 650w amd sitesinde. Her oyunun sistemi yormasın farklı mesela valorant sistemi pek yormayabilir ama cod mw2 falan yeni nesil oyun açınca bütün kaynakları sömürür tam yük kullanır gelen güç yetmiyorsa sistem kapanır benim dediğim kesin diye bişey demiyorum benim düşüncem bu yönde.
hocam sıkıntı yı tekrar yaşadım witcher 3 indirdim aynı sorun oldu ama ilk girdiğim zaman sıkıntı olmuyor oyundan çıkıp girdiğim zaman oluyor çok saçma cidden psu almayı düşünüyorum psu dan başka ekran kartı ya da başka bir parça sıkıntılı değildir diye düşünüyyrum

Orhan Yüzbaşı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
hocam sıkıntı yı tekrar yaşadım witcher 3 indirdim aynı sorun oldu ama ilk girdiğim zaman sıkıntı olmuyor oyundan çıkıp girdiğim zaman oluyor çok saçma cidden psu almayı düşünüyorum psu dan başka ekran kartı ya da başka bir parça sıkıntılı değildir diye düşünüyyrum
Şuan psu duruyor hocam 550w ama almadan önce başka psu denesen olur başka psu denedin aynı sorun olursa diğer parçalara bakmak lazım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri