Yardım Oyuna Giremiyorum

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Arkadaşlar dün oyun açıkken pcyi direk kapadım ama tekrar giremedim sürekli bu hatayı alıyorum oyunu sildim easy anti chaeti sildim yükledim düzelmedi hiçbir şekilde oyun rust

Ekli dosyalar

• IMG_20240310_132657.jpg
    IMG_20240310_132657.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 9

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Arkadaşlar dün oyun açıkken pcyi direk kapadım ama tekrar giremedim sürekli bu hatayı alıyorum oyunu sildim easy anti chaeti sildim yükledim düzelmedi hiçbir şekilde oyun rust
Oyun dosyalarında olan bir bozulma veya değişikliğik sebebiyle Easy Anti-Cheat tarafından oyuna girmeniz engelleniyor ve 30005 hatasıyla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunu çözmek için Epic Games, Steam veya oyunu edindiğiniz yer üzerinden oyun dosyalarını doğrulamanız gerekir.

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Doğrulama yaptım 2 defa silip yükledim olmadı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Doğrulama yaptım 2 defa silip yükledim olmadı
Rust i tamen kaldir dosyalari vs de kaldir daha sonra yukle

SYS Dosyasını Silmek
Oyun Dosyalarını Doğrulamak
Easy Anti-Cheat’i Onarmak
Hizmeti Aktif Etmek
Antivirüs Programını Devre Dışı Bırakmak

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Hatanın üstünde bulunan internet sitesine yönlendiren bir tuş var ona basıp ordan c++ önerisi veriyor bir tane orda programın kendisinin önerdiğini yükleyip easy anti cheati silip internetten anti cheat setupini indirin ardından oyunun Yüklü olduğu yerdeki klasörüne atın orda kurulum yapıp pcyi kapatın açın ben bu şekilde düzelttim 1 saat felan araştırdım çok bir kaynak yok internettekilerde işime yaramadı başka böyle sıkıntı yaşan olursa umarım yardımcı olur :)

Çözüldü ✔️

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri