Oyuncu Koltuğu öneri

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Merhabalar değerli forum halkı 2000-3000 tl arasında oyuncu koltuğu aramaktayım ve şuan bulabildiğim KLR40 RAMPAGE var aranızda kullanıp memnun kalan varmı veyahut başka koltuk önerisi olan arkadaşlar varmı iyi akşamlar

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Hawk fab serisi fiyatına göre iyi koltuktur. Çevremle beraber 50 kişi önerebiliriz. Fiyat aralığında bence en iyisi.

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Katılıyorum. Sizi hiç mi hiç üzmez
Kollar dandik canım o kadar da değil :) Ama bu fiyat segmentindeki her koltuk aynı kolçağı kullanıyor. O yüzden kolçak hariç değerlendiriyorum :) Arge mühendisi olarak ise bu kolçağı tasarlayan mühendis arkadaşı da çaya davet edip üstüne bir de tebrik ediyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Kollar dandik canım o kadar da değil :) Ama bu fiyat segmentindeki her koltuk aynı kolçağı kullanıyor. O yüzden kolçak hariç değerlendiriyorum :) Arge mühendisi olarak ise bu kolçağı tasarlayan mühendis arkadaşı da çaya davet edip üstüne bir de tebrik ediyorum.
Bana göre en kalitelisi Zio Fabric çoğunu kullandım ama ofis de hiç kalkmadan oturduğum ve rahat olan tek koltuk.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Doğrudur hocam. Fiyat olarak baz aldım aslında.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
hocam önerdiğiniz koltuk mu yoksa arkadaşların önerdiği hawk serisinden bir koltuk mu
Bende https://ziogaming.com fabric modeli var her şeyini özelleştirebiliyorsun tabi ücretiyle.

ek olarak https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-kl-r40-throne-serisi-siyah-beyaz-oyuncu-koltugu.html hocam vatan üzerinde 2500 gibi bir fiyata satılıyor suan ak akçede daha yüksek fiyatlara satılmakta
Deri hocam eğer çok bilgisayar başında oturucaksan deri alma.

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bana göre oyuncu koltuğu para verilecek şey değil ama düzgün bir ofis koltuğu oldu 10 15 bin. İşten eve geldiğimde işe gidesim geliyor bazen. Zio ya bende bakmıştım sanıyorum hawk da zio da keşke ötekini alsaydım dedirtmez. Bak zevkine göre karar ver. Ama sözde deri olanlardan alma. Sentetik deri en iyisi de olsa zamanla pul pul dökülüyor ayrıca gerçekten terletiyor.

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Bende https://ziogaming.com fabric modeli var her şeyini özelleştirebiliyorsun tabi ücretiyle.

Deri hocam eğer çok bilgisayar başında oturucaksan deri alma.
hocam deri alma demenizin sebebi nedir soyulması v.b mi * ek olarak hawkchair fab v4 almayı düşünüyorum şuan kumaş ve kumaş deri adlı iki seçenek var full kumaş almamı mı öneririsiniz bu koltuk hakkındaki düşünceleriniz nedir

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
hocam deri alma demenizin sebebi nedir soyulması v.b mi * ek olarak hawkchair fab v4 almayı düşünüyorum şuan kumaş ve kumaş deri adlı iki seçenek var full kumaş almamı mı öneririsiniz bu koltuk hakkındaki düşünceleriniz nedir

Çok oturunca terletiyor ve yıpranıyor soyuluyor yada yırtılıyor.

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Bana göre oyuncu koltuğu para verilecek şey değil ama düzgün bir ofis koltuğu oldu 10 15 bin. İşten eve geldiğimde işe gidesim geliyor bazen. Zio ya bende bakmıştım sanıyorum hawk da zio da keşke ötekini alsaydım dedirtmez. Bak zevkine göre karar ver. Ama sözde deri olanlardan alma. Sentetik deri en iyisi de olsa zamanla pul pul dökülüyor ayrıca gerçekten terletiyor.
hocam fab v4 sizce güzel mi veya başka önereceğiniz modeli varmı

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Tamamen zevk o. Hepsi aynı model renkleri farklı. Ben kendim v5 olanı kullanıyorum. Koyu gri bence baya da güzel duruyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri