Oyuncu koltuğu seçimi

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocalarım, bir arkadaş için oyuncu koltuğu bakıyoruz ama hawk ve ziogaming markaları arasında kararsız kaldık. Her ikisi de iyi lakin model olarak önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
hawk c4 modeli biraz sert olduğu söyleniyor future serisinin daha iyi olduğu söyleniyor ama future serisi 4k dan başlıyor c4 2800 Tl özelleştirmeler ile fiyat değişebilir onu hesaba katmıyorum zio da3300 den başlıyor hawk ile kalite olarak hemen hemen aynı yayıncılar reklamını yaptı ondan bu kadar popüler oldu hawka kıyasla daha az sıkıntı çıkaran bir marka (okuduğum bilgilere göre)bir ara ben de çok araştırdım oyuncu koltuğu ama çoğu ofis koltukları kadar rahat değil benim tavsiyem o paraya sırf görüntüsü ve adı için bir şey almaktansa ofis koltuğu almayı tercih ederim umarım size bir fikir verebilmişimdir

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hawk c4 modeli biraz sert olduğu söyleniyor future serisinin daha iyi olduğu söyleniyor ama future serisi 4k dan başlıyor c4 2800 Tl özelleştirmeler ile fiyat değişebilir onu hesaba katmıyorum zio da3300 den başlıyor hawk ile kalite olarak hemen hemen aynı yayıncılar reklamını yaptı ondan bu kadar popüler oldu hawka kıyasla daha az sıkıntı çıkaran bir marka (okuduğum bilgilere göre)bir ara ben de çok araştırdım oyuncu koltuğu ama çoğu ofis koltukları kadar rahat değil benim tavsiyem o paraya sırf görüntüsü ve adı için bir şey almaktansa ofis koltuğu almayı tercih ederim umarım size bir fikir verebilmişimdir
Hocam her iki markadan bir seçim yapacak arkadaş indirim olduğu için hawk düşünüyor ama daha iyi denilen bir zio varsa emin olmak istedi açıkçası. Bana bakmayın 150 liralık döner sandalyede oturuyorum tam f/p :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri