Oyuncu Koltukları Öneri

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Çoğu oyuncu koltuğu markasında indirim olduğunu gördüm. Bütçem maksimum 4000 TL. Önerisi olan arkadaşlar var mı acaba ?

KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bunu görmüştüm hocam fakat hawk ve exvega nın modelleri de indirimde fena gözükmüyor.

KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
hocam tercihlerim arasında bulunuyor. 180 derece yatabilme özelliği var mı göremedim

KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
ilk tercihim hawk fab 5 olucak hocam fakat exvega andromeda serisi hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyorum

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
ilk tercihim hawk fab 5 olucak hocam fakat exvega andromeda serisi hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyorum
bilmediğim bir marka tabi arastırıp baksanımızı öneririm tercihinize göre alabilirsiniz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bunu görmüştüm hocam fakat hawk ve exvega nın modelleri de indirimde fena gözükmüyor.
Dostum çok araştırdım hepsini canlı kullanma şansım oldu. Arkadaşlarima gidip tektek baktım resmen hawk xprime xdrive exvega ve ciddi anlamda en güzeli exvega. 2022 Mayıs'ta aldım kullanıyorum bı kere sorun yaşamadım. Ayakları demir olacak ne alacaksan cok önemli ve kol dayama yerleri bence kumaş sünger vs olmalı plastik çok kötü. Exvega Andromeda modeli bende ki 3400tl falandı sanırım en son

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri