Öneri Oyuncu Monitörü Önerileri

MYTHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
merhaba arkadaşlar oyuncu monitörü alıcam bütçem ips yetmiyor 165 hz 1 ms bu monitörü düşünüyorum monitör önerirseniz sevinirim genellikle valorant ve rekabetçi oyunlar oynuyorum renklerin canlı olmasını önemsiyorum

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
merhaba arkadaşlar oyuncu monitörü alıcam bütçem ips yetmiyor 165 hz 1 ms bu monitörü düşünüyorum monitör önerirseniz sevinirim genellikle valorant ve rekabetçi oyunlar oynuyorum renklerin canlı olmasını önemsiyorum
bütce nedir ?

KS

MYTHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bide bu monitör 144 hz ben 165 hz istiyorum va panelde olabilir

KS

MYTHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
maalesef bütçem bu kdar 165 hz almak istiyorum uzun vadeli kullanmak için va panel işimi görür diye düşünüyorum

KS

MYTHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bu fiyata değermi bide bu saf 1ms dimi mprt felan değil dimi renkleri canlı gösterir herhalde

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
bu fiyata değermi bide bu saf 1ms dimi mprt felan değil dimi renkleri canlı gösterir herhalde
1 ms gtg sahip değil malesef onun icin 600 tl falan bütce artarsa DELL mevcuttur. renk olarak IPS panel oldugu icin Va panelden daha iyi

KS

MYTHHH

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
1 ms gtg sahip değil malesef onun icin 600 tl falan bütce artarsa DELL mevcuttur. renk olarak IPS panel oldugu icin Va panelden daha iyi
maalesef bütçe 4000den fazla çıkmaz bide kaç ms verir bu ıps 165 hz olan

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
amazondan hiç alışveriş yapmadım yurtdışındanmı gelicek veya bir sıkıntı olurmu iade konusunda vs
Hocam aklın karışmasın amazon.com.tr'in türkiyede Gebze , Tuzla , Ankarada deposu var üründe türkiye deposunda üründe bir sorun olursa müşteri hizmetleri konusunda yardımcı olurum ölü pixel filan

bu monitör iyimi ıps buda
Ayağı kötü bunun pivot daha iyi değil mi hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri