Oyuncustore Güvenilir Mi? ( Sorusuna Cevap )

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar bilmeyenler için bu konuyu açıyorum '' Oyuncu Store '' diye bir web sitesi var, Arkadaşlar.

Güvenilir mi? Sorusuna cevap olarak da;
Hayır! Güvenilmez Arkadaşlar Kesinlikle Almayın.

Başıma gelen bir olayı anlatayım size;
''
Bu web sitesinden alışveriş yaptım ucuz diye, Daha sonra hesabım çalındı müşteri hizmetlerini aradım yeni bir hesap verdiler o hesap da çalındı 2. kez bu olay olunca bu sefer müşteri hizmetleri telefonları açmadı bu sefer verdiğiniz paraya yazık ''

Yani ucuz diye alım yapmayın şuan çoğu sosyal platformlar da reklamları var ve hala da yapmaya devam ediyorlar.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Hırsız dolu memlekette. İyi araştırıp alın. Bazen inanılmaz indirimleri sağlayan key satan siteler oluyor, bunlar gayet normal. Ancak çok üst düzey oyunları hiç olmayacak fiyatlara hesap veriyoruz offline oynuyorsunuz diyenlere hiç güvenmedim. Tanıyorum ülkemiz insanlarını. Bunun yerine korsan oyna aynı şey. En azından paran cebinde kalsın.

NOT: Şahsen korsana karşıyım.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Bahsettiğiniz sayfa yerine GameSatış'dan yorumları olumlu satıcı bulup onlardan hesap almak daha sağlıklı. Şu ana kadar 4 hesap aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Geçmiş olsun hocam bilerek kapatıyorlar mı acaba hesapları böyle?

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Bahsettiğiniz sayfa yerine GameSatış'dan yorumları olumlu satıcı bulup onlardan hesap almak daha sağlıklı. Şu ana kadar 4 hesap aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.
Evet daha önce böyle bir salak saçma hata yaptım kabul ediyorum işte ben yaptım siz yapmayın diye bu konuyu açtım. :D

Geçmiş olsun hocam bilerek kapatıyorlar mı acaba hesapları böyle?
Size verilen hesaplar zaten çalıntı ben bunu yeni öğrendim işte araştırmadan ve ucuz diye bodoslama daldım.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba,

Arkadaşlar bilmeyenler için bu konuyu açıyorum '' Oyuncu Store '' diye bir web sitesi var, Arkadaşlar.

Güvenilir mi? Sorusuna cevap olarak da;
Hayır! Güvenilmez Arkadaşlar Kesinlikle Almayın.

Başıma gelen bir olayı anlatayım size;
''
Bu web sitesinden alışveriş yaptım ucuz diye, Daha sonra hesabım çalındı müşteri hizmetlerini aradım yeni bir hesap verdiler o hesap da çalındı 2. kez bu olay olunca bu sefer müşteri hizmetleri telefonları açmadı bu sefer verdiğiniz paraya yazık ''

Yani ucuz diye alım yapmayın şuan çoğu sosyal platformlar da reklamları var ve hala da yapmaya devam ediyorlar.
zaten ucuza böyle hesabların satmasının bir nedenleri var hesaplar hepsi calıntıdır yada kara para ile alınmıstır böyle böyle insanları dolandırıyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri