Oyunda Kasma Ve PC Kilitlenmesi

Emre81

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar. Dün pubg mobile oynarken bir anda fps düşüşü ve pc dondu kilitlenip siyah ekrana düştü sorun nedir acaba ?

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar. Dün pubg mobile oynarken bir anda fps düşüşü ve pc dondu kilitlenip siyah ekrana düştü sorun nedir acaba ?
Merhaba bu konuda size yardımcı olmak için sisteminizi öğrenebilirmiyim. Ve oynadığınız oyun motorunu genelde oyun motorlardından dolayı bu sorun açığa çıkıyor

KS

Emre81

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İşlemci: i7 13700f
Ekran kartı: Rtx 3060 12 gb
Ram: 32 gb 3200 mhz
Anakart: H610m a d4

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İşlemci: i7 13700f
Ekran kartı: Rtx 3060 12 gb
Ram: 32 gb 3200 mhz
Anakart: H610m a d4
Bu sorun kesinlikle oyun motorunda mobile oyun olduğu için böyle sorunlar la karşı ya çıkıyor büyük ihtimalle daha önce de oynuyordunuz önceye göre daha çok kasıyordur gelen güncellemeler pc ye uygun olmadığı için böyle donmalarla karşı karşıyasınız

KS

Emre81

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Daha önce böyle bi sorunla karşılaşmadım. Acaba parça uyumsuzluğundan dolayımı yoksa parçalardan birindemi sıkıntı var çözemedim. Yada driverla mı alakalı daha öncelerden mavi ekran hatasıda almıştım driver ırql not less or equal diye

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Daha önce böyle bi sorunla karşılaşmadım. Acaba parça uyumsuzluğundan dolayımı yoksa parçalardan birindemi sıkıntı var çözemedim. Yada driverla mı alakalı daha öncelerden mavi ekran hatasıda almıştım driver ırql not less or equal diye
bende r5 5600x rtx 4070 32 gb ram var bende de kasıyor direk dediğim gibi oyun motorunda sıkıntı var büyük ihtimalle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri