Oyunda Pingim Aniden Çıkıyor

Eythra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
IMG_20230818_203320.jpg
Arkadaslar internet hızım bu şekilde olmasına rağmen yeni pc'de hızlar daha az gösteriyor bende wifi kablo çektirme kararı aldım bu hızlar sabitlenir ise online oyunlarda ping sorunu olur mu csgo,valorant,fortnite gibi???

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Ekli dosyayı görüntüle 25977Arkadaslar internet hızım bu şekilde olmasına rağmen yeni pc'de hızlar daha az gösteriyor bende wifi kablo çektirme kararı aldım bu hızlar sabitlenir ise online oyunlarda ping sorunu olur mu csgo,valorant,fortnite gibi???
Kablo ile kullanırsan oynarsın ucu ucuna yeter. 15 mbps internet ile r6 oynadım bu yaz çok kötü vdsl altyapıda, 90 ping geçmedi. Valorant falan çok daha düşük olur. 2 jitter baya iyi, altyapın destekliyorsa hızını yükseltmeni de tavsiye ederim.

KS

Eythra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kablo ile kullanırsan oynarsın ucu ucuna yeter. 15 mbps internet ile r6 oynadım bu yaz çok kötü vdsl altyapıda, 90 ping geçmedi. Valorant falan çok daha düşük olur. 2 jitter baya iyi, altyapın destekliyorsa hızını yükseltmeni de tavsiye ederim.
Pc olan yerde bu hızları gosteriyo ama csgo da ping çıkıyor.Kablo cektigimde valorant 50 ping altı oynatır mi veya fortnite da ping olurmu?Yükseltmeyi bilmiyorum eğer kablo ile olmassa interneti değiştireceğim.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Pc olan yerde bu hızları gosteriyo ama csgo da ping çıkıyor.Kablo cektigimde valorant 50 ping altı oynatır mi veya fortnite da ping olurmu?Yükseltmeyi bilmiyorum eğer kablo ile olmassa interneti değiştireceğim.
Kablo çektiğinizde modemine ne geliyorsa onu kayıpsız alırsın. Ping değerleri oynanabilir seviyede olur, her oyunun serverı farklı yerde, ne kaç ping olur bilemem. İnternet sağlayıcın ile görüşüp altyapın ne kadar destekliyor ve hızını yükseltebilirmisin diye sorabilirsin paket değişikliği için. Türknet ve netspeed gibi sitelerden altyapı sorgulama yaparak da görebilirsin alabileceğin maksimum hızı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri