Oyunlar Aniden Tam Ekrandan Pencere Moduna Geçiyor

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar bilgisayarda oyun oynarken aniden tam ekrandayken oyun pencere moduna geçiyor oyunu duraksatıyor bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı şimdiye kadar birkaç oyunda karşılaştım tüm oyunlarımda yapmıyor mesela Fifa 24 ve devil my cry 5 oynarken sürekli pencere moduna atıyor başka bir örnek vericek olursak asassins creed odysey de 50 saatim var 50 saat içerisinde bir kez bile yapmadı bazı oyunlarda olurken bazı oyunlarda olmuyor sorun nedir nasıl çözebilirim?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,300
Merhaba arkadaşlar bilgisayarda oyun oynarken aniden tam ekrandayken oyun pencere moduna geçiyor oyunu duraksatıyor bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı şimdiye kadar birkaç oyunda karşılaştım tüm oyunlarımda yapmıyor mesela Fifa 24 ve devil my cry 5 oynarken sürekli pencere moduna atıyor başka bir örnek vericek olursak asassins creed odysey de 50 saatim var 50 saat içerisinde bir kez bile yapmadı bazı oyunlarda olurken bazı oyunlarda olmuyor sorun nedir nasıl çözebilirim?
Ilk defa boyle birsey duydum sorun neyden kaynakli yapisik tuslar olabilir mi?

KS

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ilk defa boyle birsey duydum sorun neyden kaynakli yapisik tuslar olabilir mi?
Hayır yapışık tuşlardan kaynaklı değil öyle olsaydı tüm oyunlarda olurdu belirli oyunlarda oluyor konsol bağlayıp oynuyorum acaba o mu sebep oluyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri