Papara Black Card vs Lite Card

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Selamlar!

Papara kullanmaya karar verdim fakat çok arada kaldım. Bu ikisi arasında ne kadar fark var?

Ayrıca black card'ı fiziksel olarak alabileceğim bir yol var mı? Kargoda sıkıntılar olduğunu duydum. Bilgilerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Selamlar!
Papara kullanmaya karar verdim fakat çok arada kaldım. Bu ikisi arasında ne kadar fark var? Ayrıca black card'ı fiziksel olarak alabileceğim bir yol var mı? Kargoda sıkıntılar olduğunu duydum. Bilgilerinizi bekliyorum.
Dostum black card her türlü daha iyi ve ücretsiz ve her şeyi daha iyi örneğin para çekme limitleri falan ama eğerki lite carda para vericem hemen kullancam diyorsam alabilirsin kargo konusuda şöyle herkese farklı oluyor benimki 1.5 haftada geldi tam.

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Selamlar!
Papara kullanmaya karar verdim fakat çok arada kaldım. Bu ikisi arasında ne kadar fark var? Ayrıca black card'ı fiziksel olarak alabileceğim bir yol var mı? Kargoda sıkıntılar olduğunu duydum. Bilgilerinizi bekliyorum.
Ayrıca black card satılmıyor biryerde uygulamasından sipariş veeriyorsun.

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Black daha avantajlı ama papara dışında tosla öneririm her ATM'den ücretsiz para yatırabiliyorsun vs.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Dostum black card her türlü daha iyi ve ücretsiz ve her şeyi daha iyi örneğin para çekme limitleri falan ama eğerki lite carda para vericem hemen kullancam diyorsam alabilirsin kargo konusuda şöyle herkese farklı oluyor benimki 1.5 haftada geldi tam.
Teşekkürler hocam. İnceleyeceğim.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selamlar!
Uygulamadan sipariş veriyorsun gelmesi 2 hafta sürer bence ve black kart alırken adam kimlik fotoğrafını çekmek istiyor.

Bal Satan Balcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Selamlar!
Bende black kart var kargoda bi sıkıntı olmadı fakat paparanın özel atm si olmadığı için ziraatden 500 tl yüklemiştim 6 tl kesinti yaptı

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Uygulamadan sipariş veriyorsun gelmesi 2 hafta sürer bence ve black kart alırken adam kimlik fotoğrafını çekmek istiyor.
O sorun olmaz çeker atarız kargo süresi sancılı diye duymuştum da ondan soruyorum, başınıza bir şey geldi mi kargoda?

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Anladığım kadarıyla kargo süreleri bayağı değişkenmiş... Papara kullanırken sorun yaşayan var mı aramızda?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri