Parama göre performanslı bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
sende ama ne ona ne buna geliyosun başka şey dicektim de ortam müsait değil :D fiyat arttır ben sana masaüstü dizeyim su üstünde yürü :D

KS

Tunahan Harmancı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
KS

Tunahan Harmancı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam siz böyle diyorsunuz da abim yıllardır 4 gb ramli, 2gb ekran kartlı i5 işlemcili acer laptopla autocad kullanıyor. O yüzden sizin söylediğiniz fiyatlar uçuk geliyor bana. Çünkü siz oyuncu adamlarsınız :)

E

expert

Guest
İleriye dönük düşün istiyoruz çünkü bugün alıp yarın pişman olma diye diyoruz yoksa başka bir niyetimiz yok sonuçta sen kullanacaksin

KS

Tunahan Harmancı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam çok sağ olun güzel düşünüyorsunuz Allah razı olsun :) abim mimar,bende biraz parayı bulduğum zaman bu alacağımı satar daha iyisine geçerim. Şimdi bana beni 2-3 sene idare edecek sıkıntı çıkarmayacak bir bilgisayar lazım. Bu paraya alacağım bilgisayarın beni çok uzun yıllar götürmeyeceğini bende biliyorum. Malum dolar kuru çok yüksek :)

Hocam bunlar nasıldır sanki iyi gibi

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
şöyle söyliyim o zaman fiyat ucuzlatmak amaçlı 6500u işlemcili, 8g ramli, mutlaka ssd li olsun. ekran kartını parana gore arttır x40 serisinden sonrasına bak x40 nedir missal 840 missal 940 gibi. x30 da kurtarır gerçi seni.
SSD neden mutlaka dedim : işlem amaçlı kullanacaksın okuma yazma hızının yüksek olması sana çok performans katar. olmadı sen sonradan al tak ama mutlaka ssdili kullan.

Önerdiğim işlemciler:i7-6820HK, i7-6700HQ, i7-6500U, i7-6650U, i7-5700HQ
Önerdiğim SSD hızları: okuma en az 500 yazma 500
Önerdiğim ekran kartı: en az X30m serisi(830m,930m) ortalama X50m (850m,950m)
Önerdiğim ram: 8GB

KS

Tunahan Harmancı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tamam hocam ya bana bunlarla gel :) ufaktan parayı bulayım 2-3 sene sonra çok daha iyisini alırım zaten sıkıntı yok. Sonunda aradığımız yere varabildik :)

KS

Tunahan Harmancı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eyvallah hocam çözdük çözdük :) dediğiniz özelliklerde pc bakmaya başladım bile

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
tamamdır o halde aklına bişey takılırsa sormaktan çekinme :) konuyu çözdüğümüze gore kitlenmiştir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri