Parçalar Uyumlu Mu ?

aemahmet7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart: ASUS TUF Gaming B550 Plus.
İşlemci: i5 12400F.
RAM: 2X XPG Gammix D30 8g.
Kasa: Gameforce glass 4x120mm Rainbow fanlı oyuncu kasası 4x120mm - 600W 80 Plus.
Monitör: Izoly 1956 19 60Hz.
SSD: MLD M300 500GB.
Ekran kartı: RTX 3060.

Arkadaşlar parçalar uyumlu mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
anakart ile işlemci uyumsuz olmuş anakart amd işlemci intel daha kaliteli bir monitör almanı tavsiye ederim bütçen varsa güç kaynağı da oldukça önemli bir parça kaliteli ve güvenilir bir marka tercih edilmeli onun da değişmesi lazım
https://www.hepsiburada.com/asus-pr...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.26.3
anakart olarak bunu tercih edebilirsin
monitör olarak buna bakılabilir
kasa olarak da bu ürün oldukça iyi bir tercih olur

naçizane tavsiyem tek tek toplamaktansa hazır sistem almanın daha mantıklı olacağıdır.

KS

aemahmet7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
anakart ile işlemci uyumsuz olmuş anakart amd işlemci intel daha kaliteli bir monitör almanı tavsiye ederim bütçen varsa güç kaynağı da oldukça önemli bir parça kaliteli ve güvenilir bir marka tercih edilmeli onun da değişmesi lazım
https://www.hepsiburada.com/asus-pr...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.26.3
anakart olarak bunu tercih edebilirsin
monitör olarak buna bakılabilir
kasa olarak da bu ürün oldukça iyi bir tercih olur

naçizane tavsiyem tek tek toplamaktansa hazır sistem almanın daha mantıklı olacağıdır.
Tavsiyeler için teşekkür ediyorum. Elimde zaten ekran kartı olduğu için hazır topluyorum ve bu işlemci ve bu ekran kartı için önerdiğiniz anakart biraz altta kalmaz mı?

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Tavsiyeler için teşekkür ediyorum. Elimde zaten ekran kartı olduğu için hazır topluyorum ve bu işlemci ve bu ekran kartı için önerdiğiniz anakart biraz altta kalmaz mı?
Bütçenizi bilmediğim için alt seviye bir öneri yaptım eğer belirtirseniz iyi bir öneride bulunmaya çalışırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri