PC açılınca bu çıkıyor?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba arkadaşlar PC her açtığımda bu ekran çıkıyor bu ne demek ?

Ekli dosyalar

• IMG_20221123_173259.jpg
    IMG_20221123_173259.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 27

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
İşletim sisteminin kurulu olduğu disk'i görmüyor. Bios ayarlarında yapmış olduğunuz değişiklik buna neden olabilir. Eğer hangi ayarlarda değişiklik yaptığınızı hatırlamıyor ve düzeltme yaptıktan sonra bilgisayar yine açılmıyor ise bios'u resetleyip tekrar deneyin. Ayrıca ilk etapta disk'in bağlantı kablolarına bakmayı ihmal etmeyin. Soketleri tam takamamış olabilirsiniz.

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Selamlar,
İşletim sisteminin kurulu olduğu disk'i görmüyor. Bios ayarlarında yapmış olduğunuz değişiklik buna neden olabilir. Eğer hangi ayarlarda değişiklik yaptığınızı hatırlamıyor ve düzeltme yaptıktan sonra bilgisayar yine açılmıyor ise bios'u resetleyip tekrar deneyin. Ayrıca ilk etapta disk'in bağlantı kablolarına bakmayı ihmal etmeyin. Soketleri tam takamamış olabilirsiniz.
Hocam disk dediğiniz şey SSD mi sadece M2 SSD var oda takımı yani bios a hiç girmedim değişiklikte yapmadım bu gün olmadı ama geçen 3 gün hep oluyordu anlamadım bende :(

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Selamlar,
Aynı sorun benim eski bir pcdede var ve soketler tam yerinde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri