PC açılırken MSI yazısı gelince kendini kapatiyor

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
güç tuşuna bastıktan sonra 3 sn sonra MSI yazısı geldikten sonra kendi kendine kapanıyor sorun ne olabilir yeni sıfır sistem

sistemi incehesaptan aldım direk değişim talebi oluşturup geri göndersem mi arızalı gibi görünüyor çünkü PC açma tuşuna basıyorum 5 saniye sonra kapaniyor 2 sabahtir aynı akşam kapatiyom sabah açarken aynı şeyi yapıyor üst üste tekrar basmam gerekiyor açmak için kapandıktan sonra ama oyunlarda falan bişi yok sistemde ısınma desen 0

Son düzenleme:

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
psu arızası olabilir amd ekran kartı ise siyah ekran da olabilir kapandığına eminisiniz fanlar da duruyor mu?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
güç tuşuna bastıktan sonra 3 sn sonra MSI yazısı geldikten sonra kendi kendine kapanıyor sorun ne olabilir yeni sıfır sistem

sistemi incehesaptan aldım direk değişim talebi oluşturup geri göndersem mi arızalı gibi görünüyor çünkü PC açma tuşuna basıyorum 5 saniye sonra kapaniyor 2 sabahtir aynı akşam kapatiyom sabah açarken aynı şeyi yapıyor üst üste tekrar basmam gerekiyor açmak için kapandıktan sonra ama oyunlarda falan bişi yok sistemde ısınma desen 0
Bunu ince hesap sitesine bildirin.

KS

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
evet tamamen güç kesiliyor kapanıyor sonra tekrar basıyorum açılıyor 2 yada 3 seferde şimdi az önce açtım memory management verdi mavi ekran hatası şuan çalışıyor oyunlarda falan ultrada 60 ı görmüyor ekran kartı ısı değerleri fps ler ses falanda yok sessiz çalışıyor anlamadım incehesap desteğe yazdım email şimdi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri