Yardım PC Alacağım, Hazır Sistem Mi, Toplama Mı Almalıyım?

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
1)Beyler ben gaming gen tr ye gitcem ve bilgisayar toplatcam ama bu nasıl oluyo?
2) benim aklımda özelleştirilmiş bir hazır sistem var onlar onu bana aynı fiyatta verirlermi? Kendi sitesindeki sistemi özelleştirdim

metinqsq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
1)Beyler ben gaming gen tr ye gitcem ve bilgisayar toplatcam ama bu nasıl oluyo?
2) benim aklımda özelleştirilmiş bir hazır sistem var onlar onu bana aynı fiyatta verirlermi? Kendi sitesindeki sistemi özelleştirdim
iletişim numarasından durumu anlat ona göre hareket et

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
Firma bütçeni sorar, o bütçeye sana Intel veya AMD tabanlı sistem önerisi yaparlar. Bu şekilde daha pahalıya gelebilir. Genelde kampanyalı ve indirimli sistemleri takip ederek almak daha avantajlı oluyor.

Normalde piyasada 30 bin TL satılan bir PC, video kampanyası yapıldığında 25 bin TL falan düşebiliyor.

• Özelleştirdiğin sistem GamingGenTr'de ise aynı fiyattan verirler.

KS

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
Firma bütçeni sorar, o bütçeye sana Intel veya AMD tabanlı sistem önerisi yaparlar. Bu şekilde daha pahalıya gelebilir. Genelde kampanyalı ve indirimli sistemleri takip ederek almak daha avantajlı oluyor.

Normalde piyasada 30 bin TL satılan bir PC, video kampanyası yapıldığında 25 bin TL falan düşebiliyor.

• Özelleştirdiğin sistem GamingGenTr'de ise aynı fiyattan verirler.
Peki mesela benim kasam 36000 kaç taksit yapar lar acaba ? @OceanLaB

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri