PC Alırken Fiyat Yükseldikçe (Oyun Için )Performans Artarmı

nihat06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
oncelikle bizlere yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim oyun için aklıma takılan 12 gb ekran kartı veya 16 gb arasında ne gibi degişiklik olabiliyor daha iyi bir goruntümü donma sorununu çözuyor veya işlemci 5 ,,7,,9 aynı gorevi gorurken bunların arasındaki fark neye yarıyor anakartlar model yukseldikçe işlemleri dahamı iyi oluyor 40000 liralık bir bilgisayarla 100000 liralık bir bilgisayarın oyun için farkı ortaya çıkarmı degermi yardımcı olursanız sevinirim (masa üstü)

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Kimin topladığına göre değişir. Gidip en kötü fiyatı abartılmış ürünlerle de 100 bin tl lik bilgisayar dizebilirler. Ama bakarsınız iyi toplanmış 40 bin tl lik bir bilgisayar performans konusunda onu geçer. Fakat herşeyin ideal olduğu bir ortamda tabii ki ne kadar ekmek o kadar köfte.

KS

nihat06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kimin topladığına göre değişir. Gidip en kötü fiyatı abartılmış ürünlerle de 100 bin tl lik bilgisayar dizebilirler. Ama bakarsınız iyi toplanmış 40 bin tl lik bir bilgisayar performans konusunda onu geçer. Fakat herşeyin ideal olduğu bir ortamda tabii ki ne kadar ekmek o kadar köfte.
hazır sistem olan yerlerden ince hesap... mesela 30000 tl lik bir sistem ile 80000 lik sistem oyun oynarken bana fark yaratacakmı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,491
hazır sistem olan yerlerden ince hesap... mesela 30000 tl lik bir sistem ile 80000 lik sistem oyun oynarken bana fark yaratacakmı
Tabikide ama incehesap kötü gidin gaminggentr bakın şuan tr de tek sürekli kaliteli sistem çıkarıyorlar hiçbir zaman kötü parça kullandıklarını görmedim

DramatikGoril

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Tabikide ama incehesap kötü gidin gaminggentr bakın şuan tr de tek sürekli kaliteli sistem çıkarıyorlar hiçbir zaman kötü parça kullandıklarını görmedim
Evet ben de gaming gen tr den hazır bir sistem aldım bazı özelleştirmeler yaparak, memnunum. Tek bir sıkıntı var o da ekran kartı coil whine li çıktı.

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
@forlan06 hocam noldu niye kızgın attınız yanlış söylediğim birşey mi var ?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Pckolik güvenilir mi hakkında ne düşünüyorsunuz hocam sıkıntı çıkar mı incehesap gibi mi yoksa direkt sıkıntılı mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri