pc dış donanım f/p ürünleri (min100-max200)

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar arkadaşlar;

Eminim ki herkes bu tip ürünleri nasıl bulabileceğini nerden araştırabileceğini merak ediyordur. Bende sizlerdenim :D

Bu konumuzun içeriği de bu olsun. Prof. gamer olmayanlar için (işi bu olmayanlar ben gibi), başlığa da uygun ürünleri burada birbirimizle paylaşalım, bolca dua ve hizmet almış olalım :D

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Cvp: pc dış donanım f/p ürünleri (min100-max200)

2. El MSI gk 30 combo set bulunuyordu zamanında ben kendi mouse ve klavyemi ayrı ayrı indirimde aldım gerçi de yine de MSI gm 11 uyguna düşüyor

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
mouse klavye monitör düşünüyorum sizce ne olabilir mouse olarak aklımda logitech g300s var.

KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cvp: pc dış donanım f/p ürünleri (min100-max200)

logitech g213 effffsane bir ürün. belki mekanik değil ama mekanik hisli, kendine özel driver ile istediğin gibi ayarlayabilyorsun.Zaten logitech .... gerisi teferruat.
mousum f/p ürünü lunatic hawk , kardeşim kullanıyordu diye gözüm kapalı siparişini verdim.Bu pahalı dönemde ilaç gibi geldi.
kulaklığım rampage miracle-x4 siyah rgb led  7.1 mikrofonlu kulaklığı.Misal cs-go mid kapısından lowerda ki tüneldeki adımları çok rahat duyabiliyorsun. Ayrıca çıkar kenara koy, maç-film izle, ses kalitesi olarak f/p ürünü.
mouse pad im konfulon rgb 90x40 cm lik. dokusu hissiyatı gayet iyi.
Bir tek ekranım eski samsung s22c150. Ama onuda çözücem inşallah . 
Bu saydığım ürünlere(ekran hariç) trendyoldan ulaşabilirsiniz.
Ben çok memnunum :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri