PC Goat V3

bka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dün pc gösteren v3 alan arkadaşlar ekran kartınız asus mu zotac gaming mi benimki zotac gaming ama videoda pc gösteren v3 ün videosunda asus ekran kartı var

myiscimen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
asus dual aldım ben, asus dual dışında seçenek yok zaten, tekrar kontrol et derim

• Beğen
Reactions: bka

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
437
Sence değiştiriler mi bide gerek varmı asus almaya
Yani sistemde asus varsa tabikide asus almak hakkın. Zotac aldıysan fiyatı daha uygunsa kabul edilebilir. fiyat aynı değilse 3 fanlı zotacsa oda kabul edilebilir. Fakat sistemde asus sana zotac verildiyse ve 2 fanlıysa kabul etmek saçma gibi. Performans kaybı olmaz fakat sonuçta sen onu asus olarak alıyorsun zotac olması saçma.

Belkide ilk çıktığında zotac asus gibi seçenekler vardı asus bitince zotac devam edildi onuda bilmek gerek

KS

bka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yani sistemde asus varsa tabikide asus almak hakkın. Zotac aldıysan fiyatı daha uygunsa kabul edilebilir. fiyat aynı değilse 3 fanlı zotacsa oda kabul edilebilir. Fakat sistemde asus sana zotac verildiyse ve 2 fanlıysa kabul etmek saçma gibi. Performans kaybı olmaz fakat sonuçta sen onu asus olarak alıyorsun zotac olması saçma.
2 canlı zotac bide ben siyah sistem aldım ama beyaz kasa verdiler beyaz 500 tl daha pahalı ztn bende beyaz istiyorumda asus ekran kartı nı istiyorum gi

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
437
2 canlı zotac bide ben siyah sistem aldım ama beyaz kasa verdiler beyaz 500 tl daha pahalı ztn bende beyaz istiyorumda asus ekran kartı nı istiyorum gi
tahminen stok bitmiş fakat elde olanlarla deva medilmiş o şekilde satılmış. Sistem satılırken marka model belirten bir fatura gösteriyorlar orada asus mu yazıyor zotac mı ? asus yazıyorsa değiştirilir diye düşünüyorum. aynı zamanda kontrol etmeniz istiyoniyor alırken. Keşke alırlen baksaydınız.

KS

bka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
tahminen stok bitmiş fakat elde olanlarla deva medilmiş o şekilde satılmış. Sistem satılırken marka model belirten bir fatura gösteriyorlar orada asus mu yazıyor zotac mı ? asus yazıyorsa değiştirilir diye düşünüyorum. aynı zamanda kontrol etmeniz istiyoniyor alırken. Keşke alırlen baksaydınız.
Evt faturada zotac yazıyo bide sistemi cmt günü aldım aldığının akşamı geldi alırken baktım zotacı gördüm sandımki pc hocası asus yerine zorac koydu 4070 s li sistemde zotac olsuğundab

Knk bide Anakart da prime değil asrock

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,107
2 tane 4060 sistem vardı
Mağazaya özel 12400f+4060 zotac 21k
İnternete özel 12400f+4060 asus beyaz 21.5k
Mağazaya giderseniz zotac verirler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar