Çözüldü Pc Hocası Ailesine Teşekkürler.

Bedirhan AYHAN 01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
PC hocası ailesinin ve diğer forum sayfalarının önerileriyle çıkmış olduğum bilgisayar serüvenine bugün noktayı koymuş bulunuyorum arkadaşlar. Hem bütçeme hem göz zevkime uygun bir bilgisayar olduğunu düşünüyüyorum. Yorum yapıp görüşlerini bildiren bildirmeyen herkese buradan teşekkür ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Son olarak kasamın hava akışı fan konumları sizce doğru mudur?

Ekli dosyalar

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    628.9 KB · Görüntüleme: 13

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
hayırlı uğurlu olsun hocam güzel günlerde kullanın.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
PC hocası ailesinin ve diğer forum sayfalarının önerileriyle çıkmış olduğum bilgisayar serüvenine bugün noktayı koymuş bulunuyorum arkadaşlar. Hem bütçeme hem göz zevkime uygun bir bilgisayar olduğunu düşünüyüyorum. Yorum yapıp görüşlerini bildiren bildirmeyen herkese buradan teşekkür ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Son olarak kasamın hava akışı fan konumları sizce doğru mudur?
Hayırlı olsun.
Fanlar hangileri nereye doğru hava veriyor ?

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hayırlı olsun hocam,güle güle kullanın :) Hava akışıda bana doğru gibi gözüktü daha bilgili kullanıcılar daha detaylı birşey söylebilirler.

KS

Bedirhan AYHAN 01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hayırlı uğurlu olsun hocam güzel günlerde kullanın.
Çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun.
Fanlar hangileri nereye doğru hava veriyor ?
Önedeki 3 adet içe doğru, sıvı soğutma dışa doğru, ekzoz fan dışa doğru, iki adet fan da görsellik bakımından.

Hayırlı olsun hocam,güle güle kullanın :) Hava akışıda bana doğru gibi gözüktü daha bilgili kullanıcılar daha detaylı birşey söylebilirler.
Teşekkür ederim

zaten eğer hazır şekilde geldiyse aldığınız yer doğru yapmıştır.
Ben topladım her vidasında emek :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri