PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
Selamlar arkadaşlar,

Cumartesi günü 18:30'da ASUS ROG Falchion incelemesi ile beraber PC Hocası Forum'a özel her yerde 2200TL - 2500TL olan klavye 999TL indi. Alacak arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun.

DİP NOT: Sadece her kullanıcı 1 adet satın alabilir. Birden fazla alımlara izin vermiyorlar bilginiz olsun. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sonradan çok sevinirim.

•• İnceleme Videosu:

[video=youtube]

•• Ürün:  :

Bu ve bunun gibi bombalar foruma özel devam edecek. Gerçek indirimleri kovalamaya devam ediyorum. Bundan sonra anket yaparız. Hangi üründe indirim olmasını istiyorsanız, firmalar ile görüşerek ayarlamaya çalışacağım :)

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

Bir tane de ben aldım , Video Youtube'a geç düştü iyiki forumu takip etmişim. Teşekkürler. Yapayım mı PC hocasının 1000 tl ye düşürttüğü klavye diye kutu açılımı videosu :D

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
RE: Cvp: PC Hocası Forum'a özel ASUS ROG Falchion Klavye 999TL!

BatuhanKLC' Alıntı:
Bir tane de ben aldım , Video Youtube'a geç düştü iyiki forumu takip etmişim. Teşekkürler. Yapayım mı PC hocasının 1000 tl ye düşürttüğü klavye diye kutu açılımı videosu :D

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Valla YouTube amca kafasına göre bazen 1 saat sonra, bazen 1 dakika sonra bildirim gönderiyor. O yüzden bende Forum tarafında bu içerikleri düzenli olarak yapma kararı aldım. Tavsiyeler için yeni ürünlerde anket düzenleyeceğim. Oradan da yeni ürünleri belirleriz :)

Bende bir video çekilir güzel klavye :D

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998

ozkanfe' Alıntı:
Ben de aldım teşekkürler.

Hayırlı olsun size de güzel günlerde kullanın. Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra bizi de Instagram'dan eklerseniz klavyeyi teslim aldığınıza dair çok sevinirim :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
CgtyErnsy' Alıntı:
Yarı fiyatına düşürülmüş olmasına rağmen alamıyor oluşumuz. "Even i like a good bouble"

Valla asgari ücret 2800TL klavye normalde 2200TL videoda da fiyata dem vurdum biraz. O yüzden 3 ay önceki fiyatı bile 1200TL olduğu için, 999TL inmesi gerçekten bir daha gelmeyecek fırsat.

Ancak dediğim gibi keşke 200-300-500TL bandında olsa da, çok daha rahat alsa herkes. Ben o konuda elimden geleni yaptım. Bir sonrakine giriş seviyesinden yaparız..

Karaca1720

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Videonun düştüğünü görmeden verdim siparişi, siteyi F5'leyip duruyordum 18.00'dan beri :)
Fakat fatura adresimle teslimat adresim farklıydı, buna rağmen fatura adresime teslim edilecek gözüküyor, sistem buga girdi alırken :( pazartesi ilk işim arayıp düzelttirmek olacak.
İndirim için PC Hocası ekibine teşekkür ederim.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998

Karaca1720' Alıntı:
Videonun düştüğünü görmeden verdim siparişi, siteyi F5'leyip duruyordum 18.00'dan beri :)
Fakat fatura adresimle teslimat adresim farklıydı, buna rağmen fatura adresime teslim edilecek gözüküyor, sistem buga girdi alırken :( pazartesi ilk işim arayıp düzelttirmek olacak.
İndirim için PC Hocası ekibine teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :)

Suhizari

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Aldım inşallah pişman olmayız mausuda buradan indirimli almıştım :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri