PC Hocası GG6 Yerine DA M1 Aldım İyi Yapmış Mıyım?

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Merhabalar,

1300TL fazla verdim da m1 aldım sistemi kurdum cyberpunk ultra 1080p ayarlarda 50 60 fps arası alıyorum iyi mi sizce?

gg6 alsaydım bu değerler nasıl olurdu?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,732
Da m1 ,pc hocası gg6 ya göre daha performanslı bir sistemdir ama sistemde bulunan gamepower psu pek güven vermiyor açıkçası. Ayrıca kasa da çok kaliteli sayılmaz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bence da m1 daha iyi gibi. @ugur.gozaydin sizin fikriniz nedir?
Genel olarak RX 6600 kartı RTX 2060 kartından çok daha iyi bir kart ve sistemin kasa ve PSU ürünleri hariç gayet iyi sistem. PSU markadan dolayı önermiyorum ve kasayı o tasarıma sahip ürünler normale göre ortalama 10 derece daha sıcak çalışıyor ki birde bu sıcak aylarda biraz daha ekleyin üzerine. Bu tasarımın babası Lian Li markasında bile alternatif olarak bu tasarımın MESH versiyonu çıkartıldı. Daha iyi yada daha kötü kavramına girmeden sadece GPU olarak daha iyi bir sistem almışsınız diyorum. Hayırlı olsun.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Ekran kartı olarak çok daha iyi tabii ki ama ben amd güvenmediğim için bir de uğur hocamın dediği gamepower psu ve kasa kötüydü o yüzden alınmazdı zaten daha farklı bir kasa olsaydı işler değişirdi hayırlı olsun yine de umarım psu sorun çıkartmaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri