Yardım PC Hocası Goat V3 Deli Gibi Ses Geliyor

Parzil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba

Arkadaşlar sistem bugün elime ulaştı coil whine sesi geliyor aşırı şekilde rahatsız ediyor ne yapabilirim sizce değişim yaparlar mı ekran kartını

blackstein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba

Arkadaşlar sistem bugün elime ulaştı coil whine sesi geliyor aşırı şekilde rahatsız ediyor ne yapabilirim sizce değişim yaparlar mı ekran kartını

Bende bugün aldım montajlı şekilde beyaz . Usb taktım fakat benim ekran hiç gelmiyor . Bütün F1 den f12 ye kasar bastım sürekli kapat aç yaparak . Ben teslim almaya gittiğimde gözümün önünde topladı tek kişi. Sonunda ekrana bağlayıp parçalar oturmuşmu diye baktılar. Sorun yok dediler eve geldim bir türlü monitör gelmiyor HDMI ile bağlıyorum

KS

Parzil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bende bugün aldım montajlı şekilde beyaz . Usb taktım fakat benim ekran hiç gelmiyor . Bütün F1 den f12 ye kasar bastım sürekli kapat aç yaparak . Ben teslim almaya gittiğimde gözümün önünde topladı tek kişi. Sonunda ekrana bağlayıp parçalar oturmuşmu diye baktılar. Sorun yok dediler eve geldim bir türlü monitör gelmiyor HDMI ile bağlıyorum
Arkasındaki power kablosunu sök 3 parmağınla power kablonun girişine 3 parmağıni değir tekrar kabloyu tak calistir

Yine olmazsa ramlari sok tak hdmı yerine DPI girisini kullan

blackstein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Nasıl yok var ekran kartıni olduğu yerdeki beyaz soketleri çıkart orda dpi girişi var

Monitörde yoksa sıkıntı tabi
Hay Allah razı olsun senden ya Valla pc cahili olumca böyle oluyor . O beyaz yeri demesen dp girişi yok diye üzülmüştüm.

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
86
Fanlara değen bir şey var mı kontrol eder misiniz

Coil Whine mı anlayamadım. Umarım değildir.

blackstein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 13

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri