PC Hocası Skygate Alacağım Sağlam mıdır?

ardayw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
öncelikle ilk defa hayatımda pc alıcağım için biraz şüphe duymuştum yani bu bilgisayarı aldığım zaman beni ne kadar götürür oyunlarda falan iyi performans verirmi ömürlük bir pcmidir cevaplarsanız sevinirim

PC bakmak isteyenler için link;

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
935
hocam fiyatı çok artmış bence çıkacak sistemleri bekleyin. Ayrıca parçalar da değişmiş stok kalmadığı için frisby kasa + psu gelmiş almayın.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
öncelikle ilk defa hayatımda pc alıcağım için biraz şüphe duymuştum yani bu bilgisayarı aldığım zaman beni ne kadar götürür oyunlarda falan iyi performans verirmi ömürlük bir pcmidir cevaplarsanız sevinirim

PC bakmak isteyenler için link
Piyasaya hakim değilim ama fiyatı fazla geldi. Üstelik kasa ve güç kaynağı pek önerilmiyor. İşlemci neslide artık biraz eski gözüyle bakılabilecek model. Siz bütçenizi ve beklentiniz yazarsanız daha iyi öneriler gelecektir.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

PC bakmak isteyenler için link;

Onun yerine bunu öneririm

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
monitor de sadece vga vardı dönüştürücü şart o zman

hocam bide dönüştürücü takınca performans düşüşü falan yaşanırmı
Bende dönüştürücü kullanıyorum bi tık kalite düşüyor. Tabi aldığınız dönüştürücüye göre değişir direk kablo şeklinde bir uç vga bir uç hdmi kabololar daha iyi olur. Yalnız ekran kartınızın bu kabloları desteklemesi lazım yoksa çare aktif dönüştürücü.

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Hdmı ile bağlantıda bu sistemde 165 hz alınabilir mi ?

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Hdmı ile bağlantıda bu sistemde 165 hz alınabilir mi ?

Aynı sistemi alacağım Rx 6800 VGA girişi yokmuş yeni öğrendim.Bu ürünü öneriyorlar yüksek grafik ve ekran yenileme değerleri için. Bu şekilde mi kullanmak daha mantıklı yoksa vga hdmı dönüştürücüsü ile mi ? ( 2K 165 Hz monitör için )

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

Aynı sistemi alacağım 6800 VGA girişi yokmuş yeni öğrendim.Bu ürünü öneriyorlar yüksek grafik ve ekran yenileme değerleri için. Bu şekilde mi kullanmak daha mantıklı yoksa vga hdmı dönüştürücüsü ile
Monitörde hdmı girişi var ise bu kablo ile daha iyi olur tabi

Aynı sistemi alacağım Rx 6800 VGA girişi yokmuş yeni öğrendim.Bu ürünü öneriyorlar yüksek grafik ve ekran yenileme değerleri için. Bu şekilde mi kullanmak daha mantıklı yoksa vga hdmı dönüştürücüsü ile mi ? ( 2K 165 Hz monitör için )
Bu kablo 2.1 240hz e kadar desteği var 2k da. Dikkat edin başka kablo alırsanız 2.1 olması lazım hdmi kablosunun 2.0 almayın.

KS

ardayw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende dönüştürücü kullanıyorum bi tık kalite düşüyor. Tabi aldığınız dönüştürücüye göre değişir direk kablo şeklinde bir uç vga bir uç hdmi kabololar daha iyi olur. Yalnız ekran kartınızın bu kabloları desteklemesi lazım yoksa çare aktif dönüştürücü.
hocam aktif dönüştürücü derken anlamadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri