Pc hocasi ugulamasi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,201
Uygulama gündemimizde var tabii ki, ancak şuan için PC Toplama Sihirbazını bitiriyoruz az kaldı. Ardından yine sıra ile devam edeceğiz :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
TOPLAMA SİHİRBAZI MIIII? PSU DA HESAPLASIN? Kolay ve kullanışlı please. Güzel yerlere gidiyor bu forum

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
OceanLaB' Alıntı:
Rurouni' Alıntı:
TOPLAMA SİHİRBAZI MIIII? PSU DA HESAPLASIN? Kolay ve kullanışlı please. Güzel yerlere gidiyor bu forum

Evet az kaldı içerikleri giriyoruz PSU olayını da ekstra olarak gelişmelere ekleyebiliriz tabii ki :)

harika olur suan ben görmedim toplarken psu hesaplayanı en iyisi yetersiz diyor ama göstermiyor.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,201
Rurouni' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Evet az kaldı içerikleri giriyoruz PSU olayını da ekstra olarak gelişmelere ekleyebiliriz tabii ki :)

harika olur suan ben görmedim toplarken psu hesaplayanı en iyisi yetersiz diyor ama göstermiyor.

Bir örnek alabilir miyiz belirttiğiniz sitelerden belki de geliştirmemiz için aracı olur bize..

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Misal teknobiyotik bence en güzel sihirbaza sahip şuan. işlemci seciyoruz ona uygun anakartlardan secim yapıyoruz ram ekran kartı kasa vs. seçim ekranı bu tarz olabilir hatta aynı marka ürünler fiyata gore listelenebilir daha güzel olur. Kenara da bir sayaç eklenir bu sayaçta parça seçtikçe psu hesaplar. Tabi bu size extra uğraş demek misal bir kasa için bile yük hesabı için fanların toplam yükünü hesaplamanız gerekli. Baya uğraştırır ama en mükemmeli olur. Teknobiyotik sitesine bakarsanız ordaki sistemin aynısına sadece listelemeye fiyat artan ekleyip psu calculator adapte ederek mükemmele ulaşabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri