pc hocasının çıkarttığı 6650xt sistemi

alihsantemiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
12 kasımda sipariş ettiğim bu sistem nedense şuanda bile kargoya verilmedi sitenin iletişimine yazdım fakat bi cevap vermediler son çare buraya yazıyorum satın aldığım sistem gelmeyi bırak kargoya bile verilmedi hiç bir yerden dönüş alamıyorum

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-11-19 071507.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-19 071507.png
    68.7 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran görüntüsü 2022-11-19 071524.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-19 071524.png
    23.7 KB · Görüntüleme: 30

!RCD!

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bende aynı sistemi satın aldım. Hiç kargoya verildi vs yazmadan dün direk kargom geldi. Sanırım sisteme kargoya verildi olarak işaretlemeyi unutuyorlar.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
12 kasımda sipariş ettiğim bu sistem nedense şuanda bile kargoya verilmedi sitenin iletişimine yazdım fakat bi cevap vermediler son çare buraya yazıyorum satın aldığım sistem gelmeyi bırak kargoya bile verilmedi hiç bir yerden dönüş alamıyorum
aga çok doğal bir olay trendyol dan kıyafet almıyorsun sistemin toplanıp tek tek görüntü testleri yapılıyor bunu ek sadece sana değil onlarca bilgisayar gönderiyorlar kampanya dönemleri yoğun oluyor bende geçen ay aldım pckolikten sistem 24 ünde aldım 8inde geldi

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Yoğunluk,tedarik sorunları falan olabilir hocam,arkadaşın dediği gibi işaretlemeyi unutmuşda olabilirler;
Şey deneyebilirsin bide aras kargoyu arayıp siparişte ki telefon numarası ile sorgulatabilirsin oluyormu bilmiyorum ama en azından kargoya verip verilmediğini öğrenirsin

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Yoğunluk kaynaklı oluyor genelde. Bende Vatan'dan alınca 2 haftaya yakın onayda beklemişti. Sonra bir günde tüm adımları tamamlanıp kargoya verilmişti.

KS

alihsantemiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
aga çok doğal bir olay trendyol dan kıyafet almıyorsun sistemin toplanıp tek tek görüntü testleri yapılıyor bunu ek sadece sana değil onlarca bilgisayar gönderiyorlar kampanya dönemleri yoğun oluyor bende geçen ay aldım pckolikten sistem 24 ünde aldım 8inde geldi
yinede süre çok uzun satın aldığın bişeyin 24 günde gelmesi evet kiyafet almıyosun ama aldığım daha pahalı ve önemli şeyler 6-7 günde geliyodu

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
15 günlük bir süreç olabiliyor genelde. Yoğunluk ve kampanyalar etki ediyor. Telefon yoluyla ulaşmayı deneyin eğer başarısız olursanız bence biraz daha beklemekte fayda var.

PikaTak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben de aldım İnstagram'da da 2 kişi buldum sistemi alan hepimiz bekliyoruz şu an. Daha kargo bilgisi gelmedi. Yarın kargolanmasını bekliyoruz.

PikaTak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hala kargolanmadı maalesef. Beklemeye devam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri