Çözüldü Pc İçin Mp3 download veya çevirici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Merhabalar. Telefon üzerinden android myt müzik den indirilen müzikler Mp3 formatında olmadığı için aracımda bulunan teyp de çalmıyor. Bunu pc den direk Mp3 dosyası olarak indirebileceğimiz bir site varmı veya çevirici mi kullanmak lazım? Bildiğiniz çevirici tavsiyesi ve indirme sitesi tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
5 adetle sınırlı herhalde.devamına aylık abonmanlık istiyor 5 den sonra indirmedi :
Bunu deneyebilir misin;

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Bunu deneyebilir misin;
Hocam usb ye attım araçda gene çalmadı. Pc de daha önce CD de planları aktardığım Mp3 lerin bir kaçını attım. Onları çalıyor. Bu indirdiklerimi çalmıyor. Çok acaip 🤦🏻‍♂️

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Hocam usb ye attım araçda gene çalmadı. Pc de daha önce CD de planları aktardığım Mp3 lerin bir kaçını attım. Onları çalıyor. Bu indirdiklerimi çalmıyor. Çok acaip 🤦🏻‍♂️
hocam şu şekile yapınız daha önce aktardığınız çalışanların sağ tarafında formatları yazar mp3 tarzı çalışanların formatlarına bakın çalışmayan yeni indirdiğiniz dosyaları o formata çeviriniz online converter attım size

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
hocam şu şekile yapınız daha önce aktardığınız çalışanların sağ tarafında formatları yazar mp3 tarzı çalışanların formatlarına bakın çalışmayan yeni indirdiğiniz dosyaları o formata çeviriniz online converter attım size
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Verilen linkler işe yaradı, ancak günlük ücretsiz 70 adetle sınırlı olan bu linkteki uygulama daha çok sayıda dönüştürme yapma hakkı verdi ve usb ile araçta gayet güzel çalıyor. Bu uygulama ile yola devam. İyi geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri