PC Imde Bluetooth Varmıdır?

Eyyup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar ben masaustu bır bılgısayara sahıbım gecen gun bılgısayarı kurcalarken bluetooth ayarını gordum ve acmak ıstedım ama acılmadı bılgısayarımda bluetooth varmı nasıl ogrenebılırım?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
anakartınız nedir ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhabalar ben masaustu bır bılgısayara sahıbım gecen gun bılgısayarı kurcalarken bluetooth ayarını gordum ve acmak ıstedım ama acılmadı bılgısayarımda bluetooth varmı nasıl ogrenebılırım?
bilgisayarınız markası ? nedir anakart modeli nedir söyledemeden bileyemeyiz malesef kahin değiliz

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Aygıt yöneticisini açın. Bilgisayarınıza bağlı tüm aygıtların göründüğü bu ekranda Bluetooth var mı diye bakın. Bluetooth aygıtını listede göremediyseniz "Ağ Bağdaştırıcıları" kategorisini de kontrol edebilirsiniz.
1680299840642.png

"Ağ bağdaştırıcıları” kategorisinin altında bulabilirsin. Bu kategoride normalde kablosuz veya kablolu ağlara bağlanmak için kullandığın ağ kartın vardır. "Bluetooth” kelimesinin olduğu herhangi bir öğe var mı diye bak.

Bluetooth donanımı kurulu değilse herhangi bir online satış mağazasından uygun fiyata bir Bluetooth USB adaptörü alabilirsin. Kurulumu çok kolaydır, sadece boş bir USB girişine takmak yeterlidir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri