Yardım PC İnternete Kablosuz Bağlanma

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Merhabalar hazır sistem siparişi verdim fakat önceden kullandığım eski bir pc vardı ondayken ethernet kablosu ile evdeki wifiye bağlanıyordum bu yeni aldığım sistemde de bu kabloya gerek var mı veya adaptör gibi birşey mi satılıyor ne yapmam gerek?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhabalar hazır sistem siparişi verdim fakat önceden kullandığım eski bir pc vardı ondayken ethernet kablosu ile evdeki wifiye bağlanıyordum bu yeni aldığım sistemde de bu kabloya gerek var mı veya adaptör gibi birşey mi satılıyor ne yapmam gerek?
yine ethernet kablosu ile bağlanacaksınız. anakartınız baya iyi bir modelse wifi bağlantısı da olabilir.

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
evet hocam. zaten başka şekilde bağlama yöntemi yok. Wifi sahip anakartlar 5-6bin tl civarı. dünyada ki herkes ethernet kablosuyla bağlanıyor masaüstü bilgisayara
Hocam aparat var mı yaygın kullanılan önerebileceğniz

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
hocam anlıyorum ki ethernet kültürüne pek yakın değilsiniz lakin kablo almanız sizin için çok daha kârlı olur kablolunun avantajı size stabil internet vermesi oyunlarda pinginiz bi anda 4 haneli sayılara ulaşmaz yani

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
hocam anlıyorum ki ethernet kültürüne pek yakın değilsiniz lakin kablo almanız sizin için çok daha kârlı olur kablolunun avantajı size stabil internet vermesi oyunlarda pinginiz bi anda 4 haneli sayılara ulaşmaz yani
Dostum evde 4,5metrelik eski bir ethernet kablosu duruyordu ama yıl olmuş 2023 bana açıkcası hala kablo ile bağlanmak saçma geldi dandik laptoplar bile wifiyle direkt bağlanırken,ama o kabloyu kullanacağım gibi duruyor

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Dostum evde 4,5metrelik eski bir ethernet kablosu duruyordu ama yıl olmuş 2023 bana açıkcası hala kablo ile bağlanmak saçma geldi dandik laptoplar bile wifiyle direkt bağlanırken,ama o kabloyu kullanacağım gibi duruyor
Arada ki fark şu hocam. Tabikide kablosuz bağlanıp gündelik bütün işlerinizi vs yapabilirsiniz. Oyun oynuyorsanız rekabetçi bir mod içerisindeyseniz ethernet kablosu ile bağlanmak zorudasiniz. Ne kadar güzel adaptör kullansanız da ethernet gibi verim alamayacaginiz için zaman zaman pinginiz çıkar bu da rekabetçi oyunda olduğunuz için rakibinizden geri de kalmanıza sebep olur. Rekabetçi oyun oynamıyorsaniz sıkıntı edeceğiniz bişey yok adaptörle baglanabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri