Pc Kolik kargo ulaşma hızı nedir ?

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Pc kolikden alışveriş yapan varsa kargonun ulaşma hızı nedir ?
4 Eylül'de Hero sistemi sipariş vermiştim. 10 Eylül'de geldi. İstanbul'dan Ankara'ya. Tabi bunun monte ve test süreci de oldu diye biliyorum. Kulaklık, mouse vs gibi hazır ürünler alıysanız daha kısa da sürebilir.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Kampanyalı hazır ürünlerde yoğunluk olduğu için gecikmeler yaşanabiliyor. Hazır sistemler dışında (örn: mouse-klavye-kulaklık) stok durumuna göre 2 gün içinde kargoya teslim ediliyor diye biliyorum.

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
8 eylülde sipariş ettim bugün hala kargoya verilmedi :(
Hero sistem mi ? Hero sistemse bende de siparişe verildiği görünmüyordu. Sonra bir gün Aras kargodan mesaj geldi kargonuz çıktı diye. Bir baktım adresime getiriyorlarmış. Kargo geçmişine baktım, günler önce yola çıkmış ve olduğum şehire gelmiş. Büyük ihtimalle öyle olabilir.

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hero sistem mi ? Hero sistemse bende de siparişe verildiği görünmüyordu. Sonra bir gün Aras kargodan mesaj geldi kargonuz çıktı diye. Bir baktım adresime getiriyorlarmış. Kargo geçmişine baktım, günler önce yola çıkmış ve olduğum şehire gelmiş. Büyük ihtimalle öyle olabilir.
Evet Hero Sistem Ama Bilmiyorum Bende Öyle Bir Şey Yaşanırmı Ne Kadar Erken Gelirse O Kadar İyi Hayatımda İlk Defa Hazır Sistem Alıyorum ve İlk Defa Bu Kadar İyi Bi Bilgisayar Alıcam Bi Laptopum Var Minecraft bile 40 50 FPS Gerçekten Buna İhtiyacım Var Umarım Erken Gelir

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Evet Hero Sistem Ama Bilmiyorum Bende Öyle Bir Şey Yaşanırmı Ne Kadar Erken Gelirse O Kadar İyi Hayatımda İlk Defa Hazır Sistem Alıyorum ve İlk Defa Bu Kadar İyi Bi Bilgisayar Alıcam Bi Laptopum Var Minecraft bile 40 50 FPS Gerçekten Buna İhtiyacım Var Umarım Erken Gelir
Son durum ne ? Geldi mi ?

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben 15 Eylül'de siparis ettim 17 Eylül'de kargoya verildi 19 Eylül'de evimde şuan işte olduğum icin bakamadim ama akşam bakacağım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri