PC ME İZİNSİZ BİRİSİ KONTROL EDİYOR!!

Bünyamin Pirihan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
EVET HOCAM. 
AZ ÖNCE YOUTUBEDE GEZERKEN Bİ VİDEO GÖRDÜM WT HACK DİYE İZLEDİM VE BİR LİNK VARDI LINKE GIRDIM DOSAYA VARDI DOSYAYI INDIRDIM VE PC ME BIRSEY OLDU BIRISI KONTROL ETMEYE BASLADI BEN KLAVYE MAUSEYI BIRAKTIM KENDISI YOUTUBE GIRDI DEGISIK VIDEOLAR ACTI OYUNA GIRDIM KENDISI DEGISIK HAREKETLER YAPMAYA BASLADI SANKI BIRI KONTROL EDIYORDU BEN MESAJ YAZIYORDUM SILIYORDU 
BILISIM SUCLARINA GIRERMI 
EGER GIRIYORSA KARAKOLA GIDIP BILISIM SUCLARINA DANISICAM
YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM  :huh: :huh: :huh:

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
girer windowsunuza biri trojet atmış virüs programınız yoktu galiba. eğer karakol vs uğraşmak istemiyorsanız derhal temiz kurulum yapın. ve mutlaka windowsunuzun bulunduğu diski hatta mümkünse tüm diskleri silip yeniden oluşturup formatlayın.

KS

Bünyamin Pirihan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
WalterHolk' Alıntı:
girer windowsunuza biri trojet atmış virüs programınız yoktu galiba. eğer karakol vs uğraşmak istemiyorsanız derhal temiz kurulum yapın. ve mutlaka windowsunuzun bulunduğu diski hatta mümkünse tüm diskleri silip yeniden oluşturup formatlayın.

tamam tesekkur ederim cevabınız için

localhost

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Karşıdaki kişi virus olarak RAT yani remote acces trojan yükletmiş sana o yüzden acilen format atman gerekli yoksa kameran gezindiğin siteler kredi kartı bilgilerin skype'ta yaptığın konuşmalar dahil her şeyin dinlenebilir ve çalınabilir

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
arkadaşlar kuralları bir okuyun artık olmuyor böyle caps lock açık yazınca farklı sonuçlar olacağını mı zannediyorsunuz bilmiyorum ki. konuyu komple editlemen gerekli başlık ta konu içeriği de hepsi büyük olmaz. lütfen artık bakın şu kurallara

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri