PC Toplama Için Tavsiye

Arda96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba bir pc toplayacağım aşşağı yukarı 40k bütçe var
Aklımda Gpu olarak gigabyte rtx 4070 ti gaming oc var
Cpu olarakta amd ryzen 7 7700x
geri kalana bakabilir misiniz yada aklınızda daha mantıklı bir sistem varsa onuda yazabilirseniz sevinirim
Şimdiden teşekkürler.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Merhaba bir pc toplayacağım aşşağı yukarı 40k bütçe var
Aklımda Gpu olarak gigabyte rtx 4070 ti gaming oc var
Cpu olarakta amd ryzen 7 7700x
geri kalana bakabilir misiniz yada aklınızda daha mantıklı bir sistem varsa onuda yazabilirseniz sevinirim
Şimdiden teşekkürler.
Kart bu daha iyi olur

KS

Arda96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam ben bu ekran kartlarında marka farkını pek bilmiyorum aslında bi açıklayabilir misiniz acaba palit le gigabyte arasında ne fark oluyor tam olarak

KS

Arda96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
anladım hocam teşekkürler vaktiniz olduğunda sistemin diğer parçaları için öneri yaparsanız sevinirim

KS

Arda96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam teşekkür ederim elinize sağlık bir tane daha sorum olacak bu n11 trendyol gibi sitelerden almaya güvenemiyorum ben şahsen bazı tanıdıklarım buralarda sorun yaşadı sizce güvenilir midir.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Hocam teşekkür ederim elinize sağlık bir tane daha sorum olacak bu n11 trendyol gibi sitelerden almaya güvenemiyorum ben şahsen bazı tanıdıklarım buralarda sorun yaşadı sizce güvenilir midir.
Güvenilir ben sistemimi N11 ve Hepsiburada dan toplamıştım o dönem en ucuz satan 2 siteydi

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Toplam 40.4k yapıyor hocam. Eğer bütçen artarsa rami 32 yapıp soğutma yerine corsair h100/h150 almanı öneririm.

KS

Arda96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Güvenilir ben sistemimi N11 ve Hepsiburada dan toplamıştım o dönem en ucuz satan 2 siteydi
anladım hocam teşekkürler

Toplam 40.4k yapıyor hocam. Eğer bütçen artarsa rami 32 yapıp soğutma yerine corsair h100/h150 almanı öneririm.
hocam merhaba eline sağlık güzel ancak ben intel yerine amd yi daha çok tercih ediyorum şu anki islemcim intel ve çok sorun yaşattı menet

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
anladım hocam teşekkürler

hocam merhaba eline sağlık güzel ancak ben intel yerine amd yi daha çok tercih ediyorum şu anki islemcim intel ve çok sorun yaşattı menet
Pardon hocam amd istediğinizi görmemiştim. Zaten soket devamlılığı olarak amd daha iyi olacaktır. Ama bence şanssızlığınıza sorun yaşamışsınızdır intelin bir sıkıntısı yok kronik olarak güncel işlemcilerde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri