PC Ye Kol Bağlama ?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba bir şey merak ediyorum da acaba PC ye kol bağlayıp hikâyeli oyunlar oynaya bilir miyim?

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Uygun fiyatlı bir kol öneriniz var mıdır peki ?

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Uygun fiyatlı bir kol öneriniz var mıdır peki ?
uygun fiyatlı mağlesef güzel kollar kalmadı kablolu kolar bile çok pahalı oldu eğer bütçeni 800tl yapa bilirsen

https://www.itopya.com/logitech-f71...xYf27FUcF4CU0BnRdzbNiwpqjjsZ7L4smardjCa2lfu3E

bu kol ciddi anlamda seni tatmin eder kaliteli iyi kol ama okadar bütçeye çıkamazsan

böyle bir kol buldum 1000 yorumu var amazonda nasıl bilmiyorum biraz araşdırıp ala bilirsin eğer bt ile bağlanıyorsa bol u usb bt alıcısı alman gerek anakartında bt alıcısı yoksa

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
uygun fiyatlı mağlesef güzel kollar kalmadı kablolu kolar bile çok pahalı oldu eğer bütçeni 800tl yapa bilirsen

https://www.itopya.com/logitech-f71...xYf27FUcF4CU0BnRdzbNiwpqjjsZ7L4smardjCa2lfu3E

bu kol ciddi anlamda seni tatmin eder kaliteli iyi kol ama okadar bütçeye çıkamazsan

böyle bir kol buldum 1000 yorumu var amazonda nasıl bilmiyorum biraz araşdırıp ala bilirsin eğer bt ile bağlanıyorsa bol u usb bt alıcısı alman gerek anakartında bt alıcısı yoksa
Anladım hocam çok teşekkür ederim araştıracağım

Fiyatları ortalama nedir bilmediğim için net bir şey söyleyemem

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
200 TL bandında olanlar nasıl sizce
Bunu kullandım sağ analogun da takılmalar oluyor bu fiyatlara olan ürünler çabuk bozuluyor ya da bu tür sorunları oluyor

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Bunu kullandım sağ analogun da takılmalar oluyor bu fiyatlara olan ürünler çabuk bozuluyor ya da bu tür sorunları oluyor
Arada çok fark da yok aslında bunla rdr2 oynamak istiyorum mouse çıkarıp bunu takmak yetiyor değil mi ve kablosuz olanlar nasıl soru uzun oldu 😁

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri