PC'de Oynamak İçin Xbox Kolu Önerisi

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba arkadaşlar,

PC için Xbox kolu istiyorum önerileriniz nelerdir?

Moderatörün son düzenlenenleri:

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Özellikle xbox mı yoksa başka markalar da olur mu?

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
f1 oynamayı düşünüyorum da bunla acaba gaz tuşu için yavaş yavaş basabilir miyim arka tuşlara sanki basılmıyor bu versiyonda
Basılıyor ben de f1 için oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Virajlarda yarım gazla veya kalkışta yarım gazla gitmek çok kolay.

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Basılıyor ben de f1 için oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Virajlarda yarım gazla veya kalkışta yarım gazla gitmek çok kolay.
Eyvallah sağolasın peki titreşimler nasıl güzel mi kerblerden giderken falan nasıl hissettiriyor

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
f1 oynamayı düşünüyorum da bunla acaba gaz tuşu için yavaş yavaş basabilir miyim arka tuşlara sanki basılmıyor bu versiyonda
Hocam merhaba. Logitech F710 koluna sahip biriyim hatrı sayılır bir süredir. Kol güzel ama fazla gecikmesi olduğunu söylemeliyim. Titreşim olayı her oyunda düzgün çalışmıyor. 1 seneyi aşkın süredir bilinçli olarak kullandım ve yeni bir sisteme bile takıp denedim ancak gecikmesi fark edilecek kadar var. Malzeme kalitesi iyi buna hiçbir lafım yok ama o fiyata daha iyi kollar bulabilirsiniz belki. Bu benim şahsi tecrübelerimdi. Daha detaylı bilgisi olan bir hocam olursa aydınlatabilir. Sevgilerimle

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam merhaba. Logitech F710 koluna sahip biriyim hatrı sayılır bir süredir. Kol güzel ama fazla gecikmesi olduğunu söylemeliyim. Titreşim olayı her oyunda düzgün çalışmıyor. 1 seneyi aşkın süredir bilinçli olarak kullandım ve yeni bir sisteme bile takıp denedim ancak gecikmesi fark edilecek kadar var. Malzeme kalitesi iyi buna hiçbir lafım yok ama o fiyata daha iyi kollar bulabilirsiniz belki. Bu benim şahsi tecrübelerimdi. Daha detaylı bilgisi olan bir hocam olursa aydınlatabilir. Sevgilerimle
Anladım çok sağolun bilgilendirme için F1 oynayacağım için gecikme olmaması önemli peki kablo ile bağlantı yok mudur kablo ile de mi gecikme var

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Anladım çok sağolun bilgilendirme için F1 oynayacağım için gecikme olmaması önemli peki kablo ile bağlantı yok mudur kablo ile de mi gecikme var
F710 modelinde kablo baglantisi yok ancak bir alt modeli var F310 olabilir (lutfen siz kontrol edin) o model kablolu. O model hakkinda cok bilgim yok. Rica ederim ne demek iyi forumlar

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Eyvallah sağolasın peki titreşimler nasıl güzel mi kerblerden giderken falan nasıl hissettiriyor
Evet titreşim 3 modlu. Az, çok veya kapatabilirsiniz. Gecikme tamamen pile dayalı bir sorun kendim test ettim oradan biliyorum. Kaliteli bir pil ile sorun yok. Kablo çıkıyor içinden ama uzatma kablosu yani kablo bağlanmıyor direkt cihaza ve iş gören bir kablo. Alt modeli var evet kablolu ancak onda titreşim özelliği mevcut değil. Hissiyat için kablosuzu öneririm.

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
arkadaşlar pc için xbox kolu istiyorum öneri var mıdır
İndirime girerse şunu alma planım var. Logitech ürünleri PS kollarına benzediği ve uzun yıllar XBOX kullandığım için sevemedim. F710 modelini kullandım ve bir süre sonra elleri ağrıtıyor o XBOX kollarında bulunan tutuş hissiyatı mevcut değil. Markası ve yapısı bakımından güzel bir Gamepad'e benziyor. İnceleme videolarını izlediğimde gayet beğendim.

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İndirime girerse şunu alma planım var. Logitech ürünleri PS kollarına benzediği ve uzun yıllar XBOX kullandığım için sevemedim. F710 modelini kullandım ve bir süre sonra elleri ağrıtıyor o XBOX kollarında bulunan tutuş hissiyatı mevcut değil. Markası ve yapısı bakımından güzel bir Gamepad'e benziyor. İnceleme videolarını izlediğimde gayet beğendim.
Arka tuşlara yavaş yavaş basabiliyor muyuz bunda benim için çok önemli o ve titreşimli mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri