PCH F6 gelenler var mı?

Berkeberke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
PCH F6 sistemi gelenler var mı? Gelenler varsa satın alma saatlerini söyleyebilir mi, ona göre saate göre mi gönderiyorlar anlayalım. 20.19 da aldım sistemi halen onaylandı aşamasında.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Saate göre çıkaracaklarını sanmam hocam, liste hazırlanir diye düşünüyorum.

Lucatoni

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Benim daha Skygate bile gelmedi hocam geçen hafta sipariş etmiştim 2 haftaya yaklaştık ama daha paketlenme aşamasına yeni alındı ilerlemiyor aradığımda hep farklı tarih veriyorlar siz düşünün. Umarım Vatan daha iyi yaklaşır müşterilerine.

enesNFT

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
bence saatle alakası yok bende de aynı durum sipariş onaylandı yazıyor. Az önce tekrar destek hattına yazdım, 6 iş günü içinde göndereceğiz diyorlar. 30 ağustos ve pazar günleri dahil değil yani :D kampanyalı aldığınız için gönderme süresinde fark oluyor tarzı yazdılar. :)

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Benim skygate 4. Günde geldi

Lucatoni

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Benim skygate 4. Günde geldi
Ben pazartesi aldım ve perşembe günü de arayıp anakart + kasayı değiştirdim ücret ödeyerek. Bana haftasonu gelicek dediler haftasonu geçti pazartesi aradım bugün kargolanıcak dediler geçti bugün aradım şimdi de diyorlar ki cumaya kadar gelicek şaka gibi incehesap.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Ben pazartesi aldım ve perşembe günü de arayıp anakart + kasayı değiştirdim ücret ödeyerek. Bana haftasonu gelicek dediler haftasonu geçti pazartesi aradım bugün kargolanıcak dediler geçti bugün aradım şimdi de diyorlar ki cumaya kadar gelicek şaka gibi incehesap.
Bende hiç öyle bir sorun olmadı şansıma demek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri