PCH F6 SİSTEMİ ONAYLANDI DA OLAN KALDI MI?

Berkeberke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
PCH F6 Sistemi onaylandı da olan kaldı mı? Herkesin hazırlanmış galiba. Vatanı arıyorum ilgilenen yok. Halen onaylandı aşamasında duruyor.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
PCH F6 Sistemi onaylandı da olan kaldı mı? Herkesin hazırlanmış galiba. Vatanı arıyorum ilgilenen yok. Halen onaylandı aşamasında duruyor.
Belki kargodadır ama siteye işlenmemiştir mesela modartta bile millete habersiz habersiz gelmiş

KS

Berkeberke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
İlgilenmiyorlar hocam vatana destekten mesaj atıyorum cevap bile vermiyorlar. Kaldı öyle. Stoklar da kalmamış özelleştirme yaptığım.

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Ben özelleştirme yapmadan aldım daha dün "Paketiniz hazırlanıyor" aşamasına geçti. Bugün pazar olduğu için gelişme olmaz. Muhtemelen kalanlar yarın "Paketiniz hazırlanıyor" aşamasına geçer, bizimkiler de kargoya verilir. 12600 özelleştirenlerin durumunu bilmiyorum stok sorunu varsa beklemeniz gerekir.

İstanbul Sefiri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Evet, baktım 12600 yok stokta. Vatanı aradım yine aynı sözler. Yoğunluk var bilmem ne. Arkadaşlarımız fazla mesai yapıyor yetiştirmek için diyor.
Yarını bekliyelim.Yarında bir değişiklik olmazsa Taner abiden bir bilgilendirme ve yardımcı olmasını bekliyeceğiz.Çünkü vatan ve müşteri hizmetleri hiç ilgilenmiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri