Pch-F7 Fpslerin Videodaki Gibi Olmaması

erenkaraboga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar 2 gün önce pch-f7 sistemi satın aldım ancak kesinlikle videodaki gibi valorantta 400 450 fps ler alamıyorum. Pch hocası 600 bile görüyor yer yer. Genelde 250 300 bandında ilerliyor hatta bazen 200 altına düşüyor. Birkaç kişide duydum bu problemi. Her şey bios dahil güncel en iyi performansta xmp açık sebebi ne olabilir? Vdeodaki ayar nasıl yapıldıysa biz de aynısını yapalım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Merhabalar 2 gün önce pch-f7 sistemi satın aldım ancak kesinlikle videodaki gibi valorantta 400 450 fps ler alamıyorum. Pch hocası 600 bile görüyor yer yer. Genelde 250 300 bandında ilerliyor hatta bazen 200 altına düşüyor. Birkaç kişide duydum bu problemi. Her şey bios dahil güncel en iyi performansta xmp açık sebebi ne olabilir? Vdeodaki ayar nasıl yapıldıysa biz de aynısını yapalım.
Videoda ayar yapılmıyor hersey önünüzde çekiliyor ki valorant sürekli *yama* güncelleme getiriyor buda fps düşürüyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Sıcaklıklar da gayet normal hocam kasa aynı kasa zaten ben anlamadım bu durumun sebebini.
Sizi yaniltacak birsey yapılmıyor merak etmeyin valorant gibi Oyun cidden optimize değil bunun bilgisini vermeliyim bu sebeple çok takılmayın önemli olan AAA oyunlarda fps ler aynı mı ki aynı olmaz zaten ya 3 5 fps az olur yada 4 6 fps fazla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri