Yardım PCH Goat Çok Gürültülü

Kenolokko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam Arkadaşlar,

Sistemi vatandan aldım işlemcinin stok fanının yetmemesini geçtim oyunda 95 derecelerde acil değiştirecem onu da, kasa çok fazla gürültülü çalışıyor herhangi bir program açtım mı veya oyun kasa uçak gibi ses yapıyor. Benimki mi böyle herkesin kimi çözemedim bir türlü.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Biostan fan hızını ayarlayabilirsin hocam ayrıca 95 derece stok fan ile çok fazla termal macun mu sürmemişler? o neymiş öyle

KS

Kenolokko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Biostan fan hızını ayarlayabilirsin hocam ayrıca 95 derece stok fan ile çok fazla termal macun mu sürmemişler? o neymiş öyle
nasıl ayarlanıyor rehber video var mı ? Birde sadece bende değil bu gürültü sorunu çok fazla goat sistemi alan kişide varmış. İşlemcide dediğim gibi durağan halde 45-50 arası oyunlarda yarım saat sonra 95 derecede hemen. Oyun oynamıyorum şuan korkudan para biriktirip soğutucu alana kadar.

birde mesela şey diyorlar fanları direk psu ya bağladıkları için de çok gürültülü çalışıyor olabilir diyorlar öyle bir durum olabilirmi anakartta giriş yeri fln varmı ki

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Arkadaşlar sistemi vatandan aldım işlemcinin stok fanının yetmemesini geçtim oyunda 95 derecelerde acil değiştirecem onu da, kasa çok fazla gürültülü çalışıyor herhangi bir program açtım mı veya oyun kasa uçak gibi ses yapıyor. Benimki mi böyle herkesin kimi çözemedim bir türlü.
Sizde sorun var benim kasa da bir problem yok

Vatana götürün bir arkadaş vardı sizinle aynı sebepten dolayı götürdü benim sayemde benim kasa ile sesi karşılaştırdı o da uçak kaldiriyordu

KS

Kenolokko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sizde sorun var benim kasa da bir problem yok

Vatana götürün bir arkadaş vardı sizinle aynı sebepten dolayı götürdü benim sayemde benim kasa ile sesi karşılaştırdı o da uçak kaldiriyordu
Naptı çözüldü mü sorun neymiş yaptılar mı

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Naptı çözüldü mü sorun neymiş yaptılar mı
Biosa girin, fan control kısmını bulursunuz. Ordan fanlari ayarlamayı deneyin. Anakartın yazılımı da yapar bu işi. Ayarlanacak fan gözükmüyorsa, çoklayıcı verip de anakarta bağlamayıp psuya molex ile bağladılarsa ondan fanlar tam hız çalışıyordur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri