PCH Goat İle Yapilan Haksizliklar!

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,290
İyi ama Taner abi al satçılara nasıl engel olabilir maalesef bunun önüne geçmek mümkün görünmüyor
En iyisi mağaza satışı olmaması bence vatan çalışanları tanıdıklar vs çok sistem almış böyle bende denk geldim internet olsa bir nebze video gelir gelmez Stok açılmalı tek hesap 1 adet almalı en temizi bu gibi geliyor bana kemik kitle alırdı en azından adam o kadar uğraşmış yapmış ama emekler nerelere gidiyor görüyoruz bu kadar da kâr konmaz el insaf birde 6 adet almış utanmadan söylüyor

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
En iyisi mağaza satışı olmaması bence vatan çalışanları tanıdıklar vs çok sistem almış böyle bende denk geldim internet olsa bir nebze video gelir gelmez Stok açılmalı tek hesap 1 adet almalı en temizi bu gibi geliyor bana kemik kitle alırdı en azından adam o kadar uğraşmış yapmış ama emekler nerelere gidiyor görüyoruz bu kadar da kâr konmaz el insaf birde 6 adet almış utanmadan söylüyor
abi ben varya cuma günü video yayınlandığı dakika, saniyesinde vatanpc kapısının önüne varmıştım(sallana,sallana etrafa avel avel bakarak yürüyerek :)) ), vatanpc çalışan haberi bile yoktu video yayınlandımı demişti fiyatı kaç vs sormuştu :) 17.45 geçeydi saat yanlış hatırlamıyorsam böyle olsa herkes alırdı bence al satçılar alamazdı.

yusuf.can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
6 tane alması zor. sistemi alman için 1 kimlik + 1 kredi kartı gerekiyor. 2. sistemi alabilmek için başka kimlik + başka kredi kartı gerekiyor. aynı kredi kartına satılmıyor. kendilerine sordum öyle dendi. he bu halledilmeyecek biseymi yok.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,290
6 tane alması zor. sistemi alman için 1 kimlik + 1 kredi kartı gerekiyor. 2. sistemi alabilmek için başka kimlik + başka kredi kartı gerekiyor. aynı kredi kartına satılmıyor. kendilerine sordum öyle dendi. he bu halledilmeyecek biseymi yok.
Onlar için zor değil 6 arkadaş 6 kart ile girmişlerdir onlar için bu hiçbir sorun değil böyle bir hazırda bekleyen kişiler var

abi ben varya cuma günü video yayınlandığı dakika, saniyesinde vatanpc kapısının önüne varmıştım(sallana,sallana etrafa avel avel bakarak yürüyerek :)) ), vatanpc çalışan haberi bile yoktu video yayınlandımı demişti fiyatı kaç vs sormuştu :) 17.45 geçeydi saat yanlış hatırlamıyorsam böyle olsa herkes alırdı bence al satçılar alamazdı.
Al satcilar için bunlar sorun değil 😄

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Bir gün boyunca videosuydu, forumlarıydı, sosyal medyasıydı vs avaz avaz reklamını yapıp bir de üstüne sistemleri mağaza açılışında satışa açarsan bunların yaşanması gayet normal. Ayrıca bu arkadaşın 6 tane alamadığına eminim çünkü vatan çalışanı ile bir katekulli yapmadıysa ki zor, aynı anda 6 ayrı mağazaya ilk sıradan gidilmesi lazım ki bu baya maliyetli olur, değmez.

KS

aliaydin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam herkes alamaz yazmışta adamlar vatan çalışanlarıyla anlaşıyor karlarından biraz veriyor adamlar kitabına uyduruyor. alanlar alıyor. bunun için yukarıda dediğim gibi bence bir sistem geliştirilecek ve ilk 1 2 dakikada kayıt yapanlara bir kod verilecek o kod üzerinden kim hak ediyorsa alacak. o koduda tc'ni adresini cartını curtunu yazacak öyle. böylelikle yine olur belki ama bu işin biraz önüne geçilmiş olur.

KrawL3R

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bunun önüne geçilemez sadece uğraştırıp azaltabilirler webten satılması daha mantıklı elini çabuk tutan alır böyle çalışanlarda adam kayırabilir güvensizlik oluşuyor adam yapmamış bile olsa yapmış gibi hissedebiliyorsun

eren19033q

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
22
Bana pek inandırıcı gelmedi, 2 veya 3 tane alsa eyvallah derdim de 6 tane alması yapmacık geldi bana 35.000 TL’den hesaplasak 210.000 Bin TL ediyor.
Arkadaş benin bir arkadaşım vardı bunla telfon otomatik yazma yapıyor biz sitsye girenekadar sistem bitiriyor ve banka sorun olmuyor arkadaş dedi rahat 60.70 k para kazniyolar bu o yüzden vatan da direkt satıyor

Beyler bu tek yapan vatan değil bende pc alıken pc kolik den siteyi çökertildr 2 dk da ve o sistemi aladım arti bide monitör de vardi.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,977
al-sata bir şey yapılabilir mi bilmiyorum ama vatan çalışanlarının net şekilde tanıdıkları için ayırma ve adam oyalama yaptığı belli

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri