Soru PCH Goat V4 Gelir Mi?

StenlyMustafa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
i7 4790
Ekran Kartı
Rx 580 8gb
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2-3 aydır ddr5 f/p 4070li sistem bekliyorum ama hep farklı parçalarla sistemler geliyor.
PC hocası bu zamanlarda yeni sistem gelicek mi bekleyelim mi 1-2 hafta sonra herşey ateş pahası olacak o yüzden ne yapacağımı bilemedim.
Fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
2-4 ayda bir geliyor sistem zaten. Şu an fiyatlar da sürekli artıyor. Gaminggentr de uygun sistemler var kaçırma derim.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2-3 aydır ddr5 f/p 4070li sistem bekliyorum ama hep farklı parçalarla sistemler geliyor.
PC hocası bu zamanlarda yeni sistem gelicek mi bekleyelim mi 1-2 hafta sonra herşey ateş pahası olacak o yüzden ne yapacağımı bilemedim.
Fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Pc hocası gaminggen ile bir sistem yapmıştı 4070 galax olan bir sistem vardı. Onu kaçırdınız sanırım. Bence güzel sistem denk getirirsen al çünkü daha birkaç gün önce sistem yapıldı yakın zamanda gelmez diye düşünüyorum.

KS

StenlyMustafa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Taner hocamın goat v4 story'sini görmüştümde geçen haftasonu o yüzden ümitlenip bu konuyu açtım. Bilgi bulamazsam sanırım şu random 4070li bir sistem alacağım galiba

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
4070super li ddr5 sistem gelirmi bu ara bende hazır sistem bakıyorum bu şekilde bilgisi olan varmı

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Biliyorum bu sistemi almayı düşünüyorum sistem yükseltmeler ile güzel oluyor. Game garaj diğer sitelere göre yükseltmelere çok fark almıyor ancak pch4 çıkacaksa bekleyim diyorum kararsızım

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
Biliyorum bu sistemi almayı düşünüyorum sistem yükseltmeler ile güzel oluyor. Game garaj diğer sitelere göre yükseltmelere çok fark almıyor ancak pch4 çıkacaksa bekleyim diyorum kararsızım
Kendi deneyimimi anlatayım istersen sana da fikir olsun.
Ben de Eylül ayında sistem almaya karar verdim ve 1,5 - 2 aya yakın pc hocasının sistem çıkarmasını bekledim. Ancak genel olarak talep 15-25 bin aralığında olunca oraya yönelik çıkıyor. Yükseltmeler de genellikle çok az çeşitte oluyor. En son imzadaki sistemi gamegarajdan aldım. Kısaca benim beklediğim sistem gelmedi ve bu süre içinde aldığım sistem de az da olsa zamlandı.
Yani istersen bekle, ya da attığım sistem veya bu tarzda bir sistemi bütçene uyacak şekilde denk getirirsen al kafan rahat etsin. Karar senin :)

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Teşekkür ederim
Başka bir konuda bir modülatör yakında (bu ay sonuna kadar) 4070 süper sisteminin çıkacağını stokta sorun olmazsa felan diye yazdığını gördüm
Ancak yine sizin gibi düşünüp kararsız olduğum bir konu game garajda 16 Rami 1500tl farkla 6000mhz cl30 32 GB yükseltirken çoğu sitede çok uçuk rakamlar oluyor sonra belki sistem 32gb çıkar diyorum kararsızım ☺️

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
Teşekkür ederim
Başka bir konuda bir modülatör yakında (bu ay sonuna kadar) 4070 süper sisteminin çıkacağını stokta sorun olmazsa felan diye yazdığını gördüm
Ancak yine sizin gibi düşünüp kararsız olduğum bir konu game garajda 16 Rami 1500tl farkla 6000mhz cl30 32 GB yükseltirken çoğu sitede çok uçuk rakamlar oluyor sonra belki sistem 32gb çıkar diyorum kararsızım ☺️
Fiyat performans sistemler genelde 16 çıkıyor hiç 32'ye denk gelmedim. Ancak dediğiniz gibi de olabilir.
Gamegaraj'da yükseltme diğer yerlere göre gerçekten daha mantıklı ben de bu yüzden tercih ettim. Bakalım inşallah yakında sistem gelir.

KS

StenlyMustafa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben karne zamanı gelir diye bekliyordum ama hiç bir site oralı değil bu attığın sistem çok güzel fakat bütçemi aşıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri