Soru PCH Medal X4 Wi̇-Fi̇ Bağlanmıyor.

kemalkaya1461

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba. Geçen sene ramazan ayında Pc Hocası youtube kanalında tanıtılan PCH Medal X4 oyuncu kasasını İtopya Acıbadem şubesinden aldım. Kasayı neredeyse bir senedir kullanmıyorum, hiç açmadım çünkü diğer ekipmanlarım yoktu. (monitör, klavye vs..) Bugün bütün ekipmanlarımı aldım. Kasayı ilk kez çalıştırdım fakat wifi bağlantısı yok. Driverlerini kurmak üzere modemden kablolu bağlantı yaptım fakat ne yapıp ettiysem wi-fi ile internete bağlanamıyorum. Bilgisayar wi-fi görmüyor arkadaşlar. Birkaç fotoğraf ekledim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2023-02-24 031758.png
    Ek Açıklama 2023-02-24 031758.png
    54.4 KB · Görüntüleme: 7
  • Ek Açıklama 2023-02-24 0317584.png
    Ek Açıklama 2023-02-24 0317584.png
    8.2 KB · Görüntüleme: 7

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Ana kart modelini yazabilirmisin. Hatırlamıyorsan kasanın kapağını açıp ana kart üzerinde yazan modele bakabilirsin. Bi inceleyelim.

Eğer Ana kart modeli

PRIME B450M-K II​

ise bu anakartta wifi yok.

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Merhaba. Geçen sene ramazan ayında Pc Hocası youtube kanalında tanıtılan PCH Medal X4 oyuncu kasasını İtopya Acıbadem şubesinden aldım. Kasayı neredeyse bir senedir kullanmıyorum, hiç açmadım çünkü diğer ekipmanlarım yoktu. (monitör, klavye vs..) Bugün bütün ekipmanlarımı aldım. Kasayı ilk kez çalıştırdım fakat wifi bağlantısı yok. Driverlerini kurmak üzere modemden kablolu bağlantı yaptım fakat ne yapıp ettiysem wi-fi ile internete bağlanamıyorum. Bilgisayar wi-fi görmüyor arkadaşlar. Birkaç fotoğraf ekledim. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocamın da dediği gibi anakartınızın wi-fi özelliği yok kablo ile bağlanırsanız daha iyi ama usb wi-fi alıcısı kullanıcaksanız

önerim budur bende uzun zamandır kullanıyorum hiç bir problemi yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri