Soru Pchocası Neden Technopat'den Daha Iyi

Blainepchh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Oradaki adamlar o kadar toksik ki, soru sorduğunda azarlıyorlar cevap olarak.

Örneğin öneri istediğimizde birisi öneri yaptığında, alttaki kişi onun önerisini beğenmiyor ve 40 sayfa tartışıyorlar.

Velet, çoluk çocuk dolu. Ruh hastalarının arasından sıyrılıp buraya geldik iyiki gelmişim daha ferah bir forum.

..s..a..

(Okadar iyi bir forum ki konum yönetici onayını 3 saat beklemiyor ve sorunum için soru sorduğunda yazım hatasından 5 saat ban yiyip sorunuma yazan adamlara cevap yazamamazlık olmuyor :d)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
hoş geldin hocam bir an kavga var sandım pc hocası forum da forum hepsinde varım ama pc hocası forumda takılıyorum genelde insanlara kolay ulaşabiliyorsun ve kavga dövüş yok yöneticiler iyi niyetli

KS

Blainepchh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hoş geldin hocam bir an kavga var sandım pc hocası forum da forum hepsinde varım ama pc hocası forumda takılıyorum genelde insanlara kolay ulaşabiliyorsun ve kavga dövüş yok yöneticiler iyi niyetli
Yöneticiler YouTube'daki yetkili abiler ise daha iyi. Technopat adminleri gibi kasıntı androidler değiller.

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
O forumda daha önce üyeydim. Forumun sahibi o kadar kendini beğenmiş biri ki anlatamam. Yardım konularından birinde aynı sorunu yaşayıp nasıl çözdüğümü paylaşmıştım forumda bi anda ban yedim. Sebep neymiş onunla onun bağlantısı olamazmışta konuya gereksiz mesaj yazıyormuşum. Kendisine de laf kondurtmuyor beyfendi. Bazılarını ne kadar yüceltirseniz o kadar biyerleri tavan yapıyor. Forum üyeleri de aynı şekilde. Yardım istemiş yardımcı olmaya çalışıyoruz insanla dalga geçiyorlar. Saçma şekilde de üyelik silme diye birşey yok. Rastgele e posta vs değiştirip komple çıkışımı yaptım uzun bir süre önce. Bu forum belki biraz daha sakin yardımcı olan az ama insanlar birbirine saygılı en azından.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,237
Technopat da haksız yere çok banlandim orada saygı yok herkes sert tavırda hiç beğenmedim burada samimi içten ortam var konu açıyorum orada hemen kapatıyorlar benden uzak Allah'a yakın olsun technopat

FatihRSPR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
31 Ağustos 2014 beri Technopat'a üyeyim, hala da öyleyim. Ama en ufak yazım yanlışında ban yemekten bıktım. Tamam oraya düzeltme seçenekleri koymuşsunuz okey ama yeri geliyor unutuyor insan. Direkt ban yiyorum :D Bu arada forum eskiden çok iyiydi, orası demeniz gibi artık velet mi doldu bilmiyorum ama çok kirlendi.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
31 Ağustos 2014 beri Technopat'a üyeyim, hala da öyleyim. Ama en ufak yazım yanlışında ban yemekten bıktım. Tamam oraya düzeltme seçenekleri koymuşsunuz okey ama yeri geliyor unutuyor insan. Direkt ban yiyorum :D Bu arada forum eskiden çok iyiydi, orası demeniz gibi artık velet mi doldu bilmiyorum ama çok kirlendi.

ben oraya üye değilim ama açıkçası garip bir durum o kadar insanı sürekli banlamakta mesayi ister :D

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,237
Bu arada PC hocasını technopat ile kıyaslamak bence yanlış olur Technopat kim ki PC hocası etsin kendilerini dev aynasında görüyorlar resmen forum kültürü diye bişey var ben 10 senedir çeşitli Forumlarda bulundum eskiden çok forum vardı bunlar yeni yeni türedi Forum da bir bağlılık olur en azından bizde öyleydi dostluklar arkadaşlıklar olur ama anam bunlar sadece banlamaya gelmiş Zaten konu açmak mümkün değil başka sistem paylaşalım hemen ya alta düşüyor ya da onaylanmıyor stok bitince onay geliyor saçma sapan bir forum

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
Ben RECEP, GELİYORUM!
indir.jpg

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Arkadaşlar kıyasladığınız forum yıllardır var burda ki çoğu üyenin orada da bi zaman üyelik almışlığı vardır.Eski forumların çok üyesi olur her türden insan da olur.Kıyas yapılması pek doğru değil pchocası daha yeni bir forum tabi konulara hızlı cevaplar gelmesi normal.Yetkililerin hızlı ulaşması normal.Forumlar büyüdükçe yetkililer de herşeye yetişmesi zorlaşacak.Onlarda insan sonuçta robot değil.Toksik kitleler oluşacak.Bunlar kaçınılmaz şeyler şimdi buranın değerini bilin 4-5 sene sonra burası içinde söyleyenler çıkacak elbet.İnsan oğluyuz sonuçta beğenmediğimiz şeye çamur atmayı severiz.Forumun amacı yardımlaşmak sosyalleşmek bence kıyas yaparak işin içine kötülük sokmayın

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
Aktiflik son zamanlarda düştü ama buraya ilk geldiğimde çok daha iyiydi. Yunusx36 mkaan felan vardı onlar geri gelse aslında

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Burası eskiden daha iyidir yunusx36 falan vardı daha pc konusunda bilgili insanlar onlar geri gelse daha aktif olur forum

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Burası eskiden daha iyidir yunusx36 falan vardı daha pc konusunda bilgili insanlar onlar geri gelse daha aktif olur forum

valla şuanda iyi fena degil zamanla olur hocam bir kaç tip vardı özellikle millete laf sokup bilmişlik taslayan asıl o kişiler forumu bozuyor gittikleri iyi oldu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri