PCHOCASI UYGULAMA

OnurBilkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
S.a arkadaşlar işin uzmanı olan birisi yada kndine güvenen bu sayfanın uygulamasını yapabilirmi ios ve android ben her türlü desteğe varım  :idea:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,075
Aleyküm selam,

Aramıza hoş geldiniz PCH Forum'un ve PCH web sitesinin uygulamasını yaptıracağız ancak biraz zaman alacak hem maddiyat hem de hazırlanma yönünden. Şuan için PC Toplama sihirbazını tamamlıyoruz, konu gündemimizde var :)

KS

OnurBilkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mükemmel bir çalışma olur.Bilmiyorum neden ama benim kanım bu foruma ısındı her türlü maddi manevi desteği veririm. :)

EmirhanPala

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
OceanLaB' Alıntı:
Aleyküm selam,

Aramıza hoş geldiniz PCH Forum'un ve PCH web sitesinin uygulamasını yaptıracağız ancak biraz zaman alacak hem maddiyat hem de hazırlanma yönünden. Şuan için PC Toplama sihirbazını tamamlıyoruz, konu gündemimizde var :)

responsive bir web sitesi tasarımı olsa web uygulamasına gerek kalmaz bence boşa masraf yapmayın :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,075
OnurBilkay' Alıntı:
Mükemmel bir çalışma olur.Bilmiyorum neden ama benim kanım bu foruma ısındı her türlü maddi manevi desteği veririm. :)

Normalde siz arkadaşlarımızdan hiçbir beklentimiz yok çok şükür elimizden geldiğince kendimiz karşılıyoruz her şeyi iyi bir şeyler çıkartmaya çalışıyoruz ortaya. Aslında bir gerçeği itiraf etmekte fayda var: Forum olayını açmakta çok düşündük başta ancak bizlerin böyle ortamlara ihtiyaçları var, kimin ne olacağı belli olmuyor. Kimse ile de rekabet halinde de değiliz, samimi içten ve "egosuz" her türlü destek olmaya, destek almaya gayret gösteriyoruz.

PC Hocası'nı köy kahvesindeki sıcak ortam gibi hissedebilirsiniz, şayet biz öyle görüyoruz  :rolleyes:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,075
EmirhanPala' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Aleyküm selam,

responsive bir web sitesi tasarımı olsa web uygulamasına gerek kalmaz bence boşa masraf yapmayın :)

Yani responsive olması daha iyi olabilir, bakalım şu PC toplama sihirbazı bir bitsin ona da sıra gelecek :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri