Pdf Okuyacağım Ama Nasıl Güvenli Olur?

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Şu sıralar PDF'lerde virüs baya oluyor diyorlar misal okumak istediğimiz şeyi önce indirip açmadan virustotal ile taratmam yeterli oluyor mu? Yoksa kaspersky fln indirip taratmam en güvenli yöntem mi dersiniz.

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Gönderilen dosya güvenli bir yerden gelmediyse online olarak açabileceğin siteler mevcut, oradan açarak kontrol edebilirsin. Windows defender yakalayamamıştı bende, kaspersky geçtikten sonra da test amaçlı da olsa denemedim açıkçası.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Gönderilen dosya güvenli bir yerden gelmediyse online olarak açabileceğin siteler mevcut, oradan açarak kontrol edebilirsin. Windows defender yakalayamamıştı bende, kaspersky geçtikten sonra da test amaçlı da olsa denemedim açıkçası.

katılıyorum pdf online sitelere yükleyip oradan açın ve okuyun. Böylece virüs bulaşmamış olur hocam

edit: bu aralar evet çok youtube kanalı patladı pdf olayı yüzünden

KS

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Anladım hocam teşekkürler.
katılıyorum pdf online sitelere yükleyip oradan açın ve okuyun. Böylece virüs bulaşmamış olur hocam

edit: bu aralar evet çok youtube kanalı patladı pdf olayı yüzünden
Evet o yüzden risk almak istemedim. :D
PDF lerde virüs mü vay be😱
Abooww virüs varmış dkhckdbddj

arafday

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Google'da "Online PDF Viewer" olarak aratabilirsiniz. Pdf leri virustotal ile taratmak güvenilir olmayabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri