Soru Performansım Neden Düşüyor?

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selamlar,,

PC Hocası f7 yi kullanıyorum fakat videoda izlediğimde valorantta en düşük ayarlarda min 350 fps gözüküyordu bende 200e kadar düştüğü oluyor neden acaba

arkada fazla uygulama da açık değil

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
pc hocası f7 yi kullanıyorum fakat videoda izlediğimde valorantta en düşük ayarlarda min 350 fps gözüküyordu bende 200e kadar düştüğü oluyor neden acaba

Hocam valorant a gelen güncellemeler ile iyice optimizasyon düşüyor malesef ondandır fps kaybınız.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Selamlar,,

PC Hocası f7 yi kullanıyorum fakat videoda izlediğimde valorantta en düşük ayarlarda min 350 fps gözüküyordu bende 200e kadar düştüğü oluyor neden acaba

Üsteki arkadaşın belirttiği gibi olabilir.
Driverlar güncel mi ?
Windows güncel mi ?
Driver ayarları yaptınız mı ?

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam ilk arkadaşın dediği çok doğru her yamada fps düşüyor malesef. Birde arkada discord açıksa donanım ivmesi ve oyun içi arayüzü kapatmanızı öneriyorum.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Selamlar,,

valorant son 3 4 aydır baya fps kaybı yaşatıyor

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam ilk arkadaşın dediği çok doğru her yamada fps düşüyor malesef. Birde arkada discord açıksa donanım ivmesi ve oyun içi arayüzü kapatmanızı öneriyorum.
evet onu denedim fakat şöyle birşey daha var tüm uygulamaları kapatıp sadece valorantı açtığımda da aynı fpsi alıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri