Ping Sorunu

Eythra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaslar Selam,

Ben yeni bir sistem topladım ve csgo indirdim,oyundayken falan arada ping cikiyo oynatmiyo uzun bı süre sonra düzeliyor. Speedtest de internet 10 mbps falan gozukuyo. Bide wifi adaptörü var acaba ondan mı kaynaklaniyor yoksa çünkü ışığı arada sönüyo Kendi kendine neyse interneti mi degistirmem gerekecek veya kablo mu çektirmeliyim.Valorant indirirken de Max 1 mbps çıkıyor (lütfen beni aydınlatın)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Arkadaslar ben yeni bir sistem topladım ve csgo indirdim,oyundayken falan arada ping cikiyo oynatmiyo uzun bı süre sonra düzeliyor.Speedtest de internet 10 mbps falan gozukuyo.Bide wifi adaptörü var acaba ondan mı kaynaklaniyor yoksa çünkü ışığı arada sönüyo Kendi kendine neyse interneti mi degistirmem gerekecek veya kablo mu çektirmeliyim.Valorant indirirken de Max 1 mbps çıkıyor (lütfen beni aydınlatın)
Yani internetin 10mbps, kesinlikle kablo kullan zaten oyun oynamak için en minimumdasın. İndirme hızının steam gibi indirme işlemlerinde 1 gözükmesi normal, internet hızın /8 olur. 10mbps aldığın bir altyapıda pingin de durumu pek iç açıcı olmayacağından wifiyi aradan çıkart. Yeterince uzun bir kablo al ve odana çek.

KS

Eythra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yani internetin 10mbps, kesinlikle kablo kullan zaten oyun oynamak için en minimumdasın. İndirme hızının steam gibi indirme işlemlerinde 1 gözükmesi normal, internet hızın /8 olur. 10mbps aldığın bir altyapıda pingin de durumu pek iç açıcı olmayacağından wifiyi aradan çıkart. Yeterince uzun bir kablo al ve odana çek.
Yani şimdi ben kablo cektirince ping sorunu oyunda dusermi valorant,csgo,fortnite gibi online oyunlarda?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri