Port Sorununu Böyle Çözebilir Miyim?

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Sorgulama yaptığımda boş port olmadığını görüyorum. Eğer şuanki aboneliğimi iptal edip başka bir abonelik alırsam sonuçta o dolu portlardan biri benim olduğu için bir sorun çıkar mı yoksa başka bir port mu lazım

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Sorgulama yaptığımda boş port olmadığını görüyorum. Eğer şuanki aboneliğimi iptal edip başka bir abonelik alırsam sonuçta o dolu portlardan biri benim olduğu için bir sorun çıkar mı yoksa başka bir port mu lazım
İnternet sağlayıcınımı değiştirmek istiyorsun

KS

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Direk geçiş yap iptal edersen portunu kaybedersin

yani şöyle diyim şu anda Türk Telekomda ADSL internet kullanıyorum olarak gözüküyor. Ama gıbırnette altyapı sorgulamaya girdiğim zaman böyle gözüküyor
Screenshot_4.png

yani şöyle diyim şu anda Türk Telekomda ADSL internet kullanıyorum olarak gözüküyor. Ama gıbırnette altyapı sorgulamaya girdiğim zaman böyle gözüküyor
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

Modem ayarlarında da böyle gösteriyor.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Modem ayarlarında da böyle gösteriyor.
ben bunu da anlamadım adsl internet kullanıyorum ama altyapımı VDSL2 gösteriyor

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
hocam ben önceden TürkNet'te altyapı sorgulama yaptığım zaman port yok diyordu şimdi altyapı yok diyor TürkNete geçiş yapsam direk internet verir mi yani
Evet turkneti arayıp kullandığın paketi söyle geçiş yapmak istediğini belirt sıkıntısız geçişin olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri