Ps 4 slimle vs Ps 4 arasında kaldım

GamerEmre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Arkadaşlar merhaba ps 4 almayı düşünüyorum sıfır alamicamı biliyorum şimdi ps 4 slimle ps 4 arasında kaldım arada çok fark yoksa ps 4 alacağım onlar biraz daha uygunlar
sizde önere bilirsiniz
(NOT:Bütçe en az 1k en fazla 2.5k)

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Arkadaşlar merhaba ps 4 almayı düşünüyorum sıfır alamicamı biliyorum şimdi ps 4 slimle ps 4 arasında kaldım arada çok fark yoksa ps 4 alacağım onlar biraz daha uygunlar
sizde önere bilirsiniz
(NOT:Bütçe en az 1k en fazla 2.5k)
hocam ps4 dediğiniz hangi model bir tarafı parlak olanmı yoksa mat olanmı eğer mat bulabilirseniz parlağa kıyasla pek sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum parlak kasalarda ısınma vb. birçok sorun çıkabiliyor.
-Slim ile fat kasalar arasındaki bazı farklarda şunlar:
-Slim daha az güç tüketiyor
-Slim daha hafif
-Slim model daha az ses çıkarıyor
-Fat kasalar gibi kronik sorunları yok
eğer bütçenize uygun sağlam bir slim model bulursanız alın ben geçtiğimiz haftalarda bir ps cafe ye sormuştum 4800-5000 bin arası bir rakam söylemişlerdi

KS

GamerEmre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
hocam ps4 dediğiniz hangi model bir tarafı parlak olanmı yoksa mat olanmı eğer mat bulabilirseniz parlağa kıyasla pek sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum parlak kasalarda ısınma vb. birçok sorun çıkabiliyor.
-Slim ile fat kasalar arasındaki bazı farklarda şunlar:
-Slim daha az güç tüketiyor
-Slim daha hafif
-Slim model daha az ses çıkarıyor
-Fat kasalar gibi kronik sorunları yok
eğer bütçenize uygun sağlam bir slim model bulursanız alın ben geçtiğimiz haftalarda bir ps cafe ye sormuştum 4800-5000 bin arası bir rakam söylemişlerdi
aynen şimdi ps 4 le ps 4 slim arasında donanımsal olarak çok bir fark yok dimi aşağıya bıraktığım ps 4 oyunlarını oynayacağım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2022-10-17 saat 20.25.05.jpg
    WhatsApp Görsel 2022-10-17 saat 20.25.05.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 10
  • WhatsApp Görsel 2022-10-17 saat 20.25.08.jpg
    WhatsApp Görsel 2022-10-17 saat 20.25.08.jpg
    237.1 KB · Görüntüleme: 9

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
aynen şimdi ps 4 le ps 4 slim arasında donanımsal olarak çok bir fark yok dimi aşağıya bıraktığım ps 4 oyunlarını oynayacağım
hocam fat kasalarda çok fazla sorun çıkabiliyor slim modele kıyasla fakat çoğu oyun konsola optimize edildiği için oyunlarda pek fazla performans kaybı yaşamazsınız gibime geliyor fakat yinede şu videolara bir göz atabilirsiniz:

KS

GamerEmre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
hocam fat kasalarda çok fazla sorun çıkabiliyor slim modele kıyasla fakat çoğu oyun konsola optimize edildiği için oyunlarda pek fazla performans kaybı yaşamazsınız gibime geliyor fakat yinede şu videolara bir göz atabilirsiniz:

eyvallah fazla bütçem yok bende konsol almak istedim ps gibi o yüzden

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri